Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
132 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Yıllık Burç Yorumları

2016’nın elverişsizliğini geride bırakmaya hazırsınız. 2015 ve 2016 süreçlerinde emek verdiğiniz her konu 2017 Yılı içerisinde finansal ya da ilişkileriniz anlamında şansa çevirebileceğiniz bir süreç. Borçlarınızı tahsil edebileceğiniz ve kazançlarınızı artırma yoluna gideceğiniz bir yıl olacak. Yıl boyunca gerçekleşecek olan Satürn Uranüs desteğine Jüpiter’in dokunmasıyla kendinizi güvende hissedeceğiniz maddi imkânları elde edeceğiniz bir dönem söz konusu. Yatırıma yönelik bazı süreçlerin gelişmesi ve başlaması mevcut yatırımların planlarını doğru bir şekilde yapmanız önemli. Gayrimenkul ve ortaklıklarla ilgili güzel destekler oluşabilecek. Devletle ilgili işleriniz, hukuksal konular, banka kredisi, SSK primleriniz, miras, vergi, nafaka gibi düzenlenme ihtiyacı olan konularınızı bu yıl tamamlayabileceksiniz. Bu konuların meydana gelişi ile mücadele etmenizde gerekebilir. Verdiğiniz mücadelenin karşılığını alabilirsiniz.

ÇARESİZ KALDIĞINIZDA BİLİN Kİ TEK ÇARE YİNE KENDİNİZSİNİZ.

26 Şubat’tan sonra ilişkileriniz ve aşk hayatınızla ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda olduğunuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mayıs’tan sonra daha teslimiyetçi ve kadersel olayları deneyimleyeceksiniz.10 Mayıs’a kadar olayları daha temkinli ve dikkatli incelemenizi tavsiye edebiliriz. Özellikle bırakmak zorunda olduklarınız ve zar zor devam ettiklerinizle gerçek bir hesaplaşma yaşayabilirsiniz. Bu konumunun sonlanması ya da tamamlanması gibi bir durum. Belki de siz kontrolcü Başakların artık kabullenmesi gereken bir durumda olabilir. Hayatınızda yeni başlangıçların ve yeni insanların gelişi kendinize yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. Eskiyi tamamen bitirmeyi başaran Başaklar yollarına kaldıkları yerden devam etmeyi bilecek tavırlarıyla kendilerinden söz ettirecekleri bir yıl yaşayacaklar. Sadece tek tavsiyemiz eskiliğin köhneliğini hayatınızdan atın. Ağustos ayındaki güneş tutulmaları hedeflerinize yönelmek için sizi ve şartlarınızı zorlayacak etkiler barındıracak. Geçmişi üzerinizden tam atmıştım derken 21 Ağustos sonrası sizi yıpratıcı duygulara tekrar savurabilir, buna kapılmayın. Bugüne odaklanıp, yarınlar için planlar kurarak iyileşin. Size sizden başka dost yok bu hep böylede olmuştur.

EKONOMİK KOŞULLARIMI TEKRAR YAPILANDIRMALIYIM

2017 finansal anlamda size sosyal çevrenizden destekler sunacak. Jüpiter 10 Ekim’den sonra Akrep burcuna geçiş yapacak. Yakın çevre, sosyal medya, basın, eğitim, kardeşler gibi konular da bazı gelişmeler getirecek. Bir blog açabilirsiniz, yeni bir dil öğrenmek isteyebilirsiniz, yarım kalan eğitimlerinize başlayabilirsiniz. Ev borcuna girme, taşınma, satma vb. nitelikte konularda kendinize güvence oluşturmak isteyeceksiniz ve koşulları oluşturup gerekli eforu sağlayanlar için kazançlı bir süreç olacaktır. Satürn Yay seyri bir yıl boyunca; ailesel anlamda ebeveynlerinizin size sorumluluklar verdiği ve sizin de onların sorumluluklarını almanız gereken bir süreç olabilir. Aile sorumluluklarından kaçmamanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Ailevi problemlere destek verip bunları çözme eğiliminde olun. Muhtemelen bu yıl içerisinde ofis değişikliği ve ev değişikliği gibi bir durumu hikâyenize ekleyebilirsiniz.

SEVGİDEN BEKLENTİM VERİLEN SÖZLERİN TUTULMASINDAN ÖTE DEĞİL

11 Şubat Aslan burcu ay tutulmasıyla gizli kalmış bazı konuların ortaya çıkması ve sevdiğiniz insanla ilgili önemli kararlar almanızı gerektirecek bir dönem söz konusu olacak. Finansal anlamda partnerinizle ilgili bazı konularda güzel gelişmeler deneyimleyeceksiniz. Yılın ilk yarısı duygusal anlamda çok fazla kişiye güven duyamayabilirsiniz.21 Ağustos güneş tutulmasın sonra ciddi ve güvenebileceğiniz bir ilişkinin temellerinizi oluşturabileceksiniz. 4 Mart-15 Nisan arasında yeni olan hiçbir aşk sürecine adım atmayın, başlangıçlar yapmamanızı öneririz. Biliyoruz ki siz Başaklar çok fazla şey istemediniz şu hayattan; sadece dürüstçe arkanızda durup destek olabilecek birinden başka.

Yıl içinde sizi etkileyebilecek önemli Gökyüzü Hareketleriniz:

• 28 Ocak Kova Burcunda-Yeniay
• 26 Şubat Balık Burcunda-Halkalı Güneş Tutulması
• 20 Eylül Başak Burcunda - Yeniay
• 24 Haziran Yengeç Burcunda-Yeniay
• 21 Ağustos Aslan Burcunda –Tam Güneş Tutulması

İyi insanların hayatınızdan geçtiği, kötüleri elediğiniz, farkındalığınızın arttığı, her şeye rağmen karakterinizi koruyabildiğiniz güçlü bir yıl dilerim.

Aygül Aydın - Hürriyet Aile 2017 Yıllık Burç Yorumları 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.