Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya bazı hayal kırıklıklarını sorgulayarak başlayabilirsiniz. Eski davalar ya da eski dedikodular patlak vermiş veya sizi huzursuz etmiş olsa da “yel kayadan toz alır” deyip yola devam etmelisiniz. Yeni bir iş birliği ya da iş teklifi söz konusu olabilir. Özellikle Çarşamba ve perşembe günleri kariyerinizin gelişiminde önemli durumları önünüze getirebilir. Eşiniz ya da ortağınız varsa onun ailesi ya da parasal konuları ile ilgili bazı konuşmalar, toplantılar yapmanız gerekebilir. Yenilikler anlamında kendinize cesaret vermeniz gereken bir gökyüzü içermektedir. Her insan gökyüzünde kayıp bir yıldızdır. Yeter ki bir yıldız olduğunuzu hatırlayın ve yerinizi bulun.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 20 Ocak 26 Ocak 2020 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: