Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; hafta boyunca dikkat etmeniz gereken tek konu ilişkilerde gizlilik temalı sorunlar olabilir. Saklamak istediğiniz bazı durumlar birden gün yüzüne çıkabilir. Şartlarınızı bundan sonra yeniden oluşturmak durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanın da bazı gerginlikleri hemen fevri bir şekilde sonlandırmayın. Bu dönemde konuşmalarınıza daha dikkat etmelisiniz. Acele ile yapılmış bazı konuşmalar ve söylemler konusunda zor durumda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda sorumluluklarınızı partnerinizle paylaşıyor olmanız biraz olsun yüklerinizi hafifletecektir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 14-20 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.