Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
970 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya başlarken maddi beklentilerinizle ilgili bazı sorunlar gündeminizde büyük yer kaplayabilir. Finansal sorunlarınıza çözüm bulmak adına arayışlarınızı daha da yoğunlaştırabilirsiniz. Maddi projelerinizin sonuçları motivasyonunuzu düşürmemeli ve bu süreci güçlü bir duruşla atlatmalısınız.

Hafta ortasından itibaren yakın çevre iletişimleriniz hız kazanıyor olacak. Yakın arkadaşınızla aranızda bazı kıskançlık gibi ya da bencillik gibi duygular sorun teşkil edebilir. İletişimlerde agresyona dikkat. Çalışma arkadaşlarınız ile ilgili bir takım yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz ya da kendinizi ifade etmek durumunda kalacağınız olayları yönetmeniz gerekebilir.

Özellikle kariyerde kadınlarla olan ilişkilerinize ekstra dikkat etmenizde fayda var. Baskı altında hissettiğiniz her konu için uzlaşma yollarını denemelisiniz.

Hafta sonu aile ve kariyer aksında oluşacak bazı kararlar geleceğinize yön verecek cinsten olabilir.

Haftanın Mottosu: Eleştiri insana hoş gelmeyebilir ama gereklidir. Ağrı ile aynı işi görür, çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.

 Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.