Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar, bu hafta, planlarınızda birçok değişiklik bekliyor. Güç ve enerjiniz artıyor olacak ve aklınıza koyduğunuz her şeyi başarabileceksiniz. İletişim becerileriniz artacak, ancak ruh haliniz tuhaf olacak, çünkü henüz ortaya çıkan radikal değişikliklere kendinizi hazırlamadınız. Eğer kararlı hareketler yapmaya hazırsanız ilişkinizde sizi rahatsız eden birçok şey nihayetinde aşacaksınız. Sizi partnerinize yaklaştıracak şeyler yapın ve endişelerinizi onlarla paylaşın. Bu hafta olmanız gereken şey sadece “kendinizdir”. Kendiniz olun ve kimsenin yaptırımları ile ilgilenmeyin. İş yerinde, organize ve disiplinli olmaya çalışın. Bir yerden bir yere taşınmayın veya sizi daha sonra strese sokabilecek şeyler yapmayın; yerine, sorumluluklarınızı yerine getirmenizi sağlayacak bir planlara sadık kalın. Paranızı özenle ve dikkatli kullanın. Sorun yaratmanıza neden olabilecek harcamalara girmeyin.

Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 18 Kasım - 24 Kasım 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: