Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
971 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya geçmişten getirdiğiniz finansal sorunlarla yüzleşerek başlamanız gerekebilir. Özellikle unutulan ya da önemsemediğiniz bazı borçlarınız hafta başından itibaren sizlere sorun yaratacak gibi gözüküyor. Bununla birlikte ilişkiler arenasında önemli kararlar alacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. İlişkilerinizde var olan sorunları karşılıklı uyum çerçevesinde yapacağınız fedakârlıklarla çözümleyebilirsiniz. Bu noktada önemli olan birbirinize yeteri kadar vakit ayırmak ve belki de hayatınızda küçük sürprizler yaparak durağan giden ilişkinizi hareketlendirmek olabilir. İlişkileri olmayan başakları ise hafta ortasından itibaren önemli tanışmalar bekliyor olabilir. Gözlerinizi bu anlamda dört açmakta fayda vardır. İlişkilerinde sorun yaşayan ve hâlâ karmaşık bir yaşantısı olan başakların ise karar vermelerinin artık zorunlu bir hale geldiği sonuçlanma dönemi yakın gibi gözüküyor. Duygusal gelgitler yaşayabileceğiniz ve geçmişi bolca hesaptan geçireceğiniz bir gün. Evli olanların ise eşin hayatına dair destek vermeleri gerekebilir. Bu zamanda eşinize karşı sıcak davranmalı her ne olursa olsun onun yanında yer aldığınızı göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru yalanlar ve belirgin olmayan konular yüzünden birbirinize savaş bayraklarını açmayın derim. Hayat sizi bu kadar birbirine yaklaştırmışken tekrar geriye dönmek olmaz.

Haftanın mottosu: “Dünyada her şeyin bir ölçüsü vardır, sevginin ölçüsü de fedakârlıktır. Fedakârlık yapmayanın sevgisine inanılmaz."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 19 - 25 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumu
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.