Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili başaklar Eylül ayının son haftasına geldiğimiz bugün iletişim konusunda oldukça önemli bir yol kat edeceğinizi ve kurduğunuz güçlü dostluklar sayesinde kariyerinizde yeni bir yapılanma içerisinde olabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu hafta çalışma hayatında yenilikler olabilir bunun yanı sıra görev ve sorumluluklarınız da değişimler yaşanabilir. İkili ilişkiler konusunda daha esnek davranmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Başkalarının yaptığı işlerde eksiklik gördüğünüz zaman bunları daha uygun bir dille ifade etmeniz her iki taraf içinde daha geçerli bir yol olabilir. Duygusal konularda ise geçmişe nazaran daha fazla güçlendiğinizi ve eskisi gibi kendinize cevabı olmayan sorular sormadığınızı kabul etmelisiniz. Hafta sonu ise hem bekâr hem de evli başaklar için sürpriz gelişmeler yaşanabilir ve Aşk’ta yeni bir sayfa açılabilir.

Haftanın mottosu: “Her şey beyinde başlar. Karar ver, odaklan ve asla vazgeçme."

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 24 - 30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.