Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hafta sizler için aşk hayatınız, ilişkileriniz ve varsa çocuklarınızla olan iletişimlerinizde ki yoğunluğun sorumluluklarına işaret ediyor. Aşkta geçmişte yapmadığınız veya bir nedenle ertelediğiniz konular yeniden gündeme gelebilir. Bu sürecin yükünü belki de omuzlarınıza almanın zamanı geldi. Bir isteğinizi, hobinizi ya da sevdiğiniz bir olayı bir kariyer beklentisine dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili ciddi görüşmeler yapabilirsiniz yakın çevrenizle. Maddi konularda bir yanlışlığın ve haksızlığın üstüne gitmeniz gerekebilir. Ekonomik olarak bazı sorumluluklar sizleri şu an zorluyor olabilir. Zaman zaman gereğinden fazla yük almanızın bedellerini bu hafta ödüyor olabilirsiniz. Âmâ iyi yönden bakacak olursak bu hafta bunu tespit edip gerektiği kadar sorumlulukları üzerinize almayı deneyin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 12-18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.