Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bu hafta ailenizle ilgili kararlar almanız gerekebilir. Eviniz veya evliliğiniz için önemli olan sorumlulukları gerçekleştirme vaktindesiniz. Hafta boyunca, eski arkadaşlarla buluşabilir, duygusal anlamda yeni kararla içinde olabilirsiniz. Bu hafta başka insanların farklı yaşam olayları ve yaşamlarındaki zorlukları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu hafta sonuna doğru artık kullanmadığınız ev eşyalarınızı veya sizin için artık önemi olmayan eski şeyleri temizleme zamanı. İşle ilgili seyahatleriniz olabilir ve bunlar biraz ilginç olurken biraz da sizlere yeni bazı düşünceler katabilir. Çok şey başarabilirsiniz, ancak her şeyden önce kendi güçlü yanlarınıza ve yeteneklerinize inanmanız gerekmektedir. Şüphe ya da risklerden korkmamalısınız. Eski bir partnerle yapacağınız yeni bir proje ya da yeni bir anlaşma gündeminizde olabilir.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / 16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.