Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
975 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar, yepyeni bir haftaya girdiğimiz bugün kendinizi geçmişi düşünürken ve uzun uzadıya sorgularken bulabilir ve şimdiki yaşamınızdaki bazı teferruatların neden böyle olduğu konusunda düşüncelere dalabilirsiniz. Ancak geçmiş pişmanlıklar size fayda vermeyeceği gibi anı yaşamanızı da engelleyecek ve yaşamdan daha az keyif almanıza neden olacaktır. Özel hayatınızla ilgili bazı durumlar ise canınızı bugünlerde sıkıyor olabilir. Zira eşinizle aranızdaki sorunların birçoğu maddi kaynaklardan sebepli olabilir. Bu durumu anlayışla karşılayarak beraber aile olmanın gerekliliği içinde hareket edersiniz her türlü zorluğun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda ise eskiye nazaran daha fazla bir hareketlilik göze çarparken kendinize yeni aktiviteler edinme konusunda daha cesaretli davranabileceksiniz. Annenizin sağlığı ile ilgili durumlarda ise ona destek olmanız beklenebilir. Hafta sonu itibariyle yeni kararlar alarak uygulamak isteyecek ve bunun hazırlığı içinde hareket edeceksiniz.

Haftanın mottosu: "Geçmişimde yaptığım hatalardan ders alarak tecrübe ile ilerliyor ve aynı hataya düşmemeye özen gösteriyorum."

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 Temmuz - 22 Temmuz 2018 Haftalık Burç Yorumu 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.