Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
967 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Haftaya maddi anlamda karşılaşacağınız fırsatlarla giriş yapıyor olacaksınız. Yakın çevrenizden alacağınız desteklerle önemli sorunları tolere edebileceksiniz. İletişimde krizlere dikkat edilmeli.

Aileniz ve kardeşlerinizle olan iletişimlerde baskı unsuru varsa tepkilerinizi kontrol edemeyebilirsiniz.16 Ekim civarında duygusal ve hassas bir ruh hali içerisinde olabilrisiniz.20 Ekim tarihinde iletişim çok güçlü. Soru işaretlerinizi giderebileceğiniz önemli bir gün. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Arka plan ve hayatınızın görünmeyen yönlerini yeniden düzenleme ve arındırma zamanı. Fiziksel ve ruhsal olarak yenilenip karşınıza çıkan fırsatları kullanmak için hazır hale gelmeniz adına önemli deneyimler yaşayacaksınız. Gizlilik gerektiren konulara dikkat. Finansal anlamda kendinizi yenileyeceğiniz önemli fırsatlar oluşabilir.

Haftanın Mottosu: Yalnızca çok ileri gitmeyi göze alanlar, ne kadar ileri gidebileceklerini görebilirler.

Hürriyet Aile - Astrolog Aygül Aydın / 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu   

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.