Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
514 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili başaklar, Temmuz ayının sizlere bol neşe ve sevinç getirmesini diliyor ve bu ay hakkındaki öngörülerimizi sizlere sunuyorum. Temmuz ayının başından itibaren bazı duyguları daha fazla hissedecek ve sizin için sorunlu olan bazı durumlarla savaşmak isteyeceksiniz. Özellikle aşk ve ilişkilerde yolunda gitmeyen durumlar için ne yapmanız gerektiği konusunda yeni bir hayat rotası belirleyerek bu rota üzerinde gereken bütün tedbirleri alma eğilimine gideceksiniz. Evli olan başakların çocukları ile olan iletişiminde bazı durumları daha iyi anlayabilmesi için onların gözünden bakmaları gereken yeni bir süreç başlayabilir. Yine partner ile olan ilişkilerde de hızlı bir toparlanma sürecine girildiği gözükmektedir.10 Temmuz dan sonra Venüs’ün burcunuza geçmesiyle birlikte kendinizi oldukça rahatlamış ve sorunlardan arınmış gibi hissetmeniz mümkün olacaktır. Aklınızda olan ve hayatınıza dahil etmek istediğiniz bir proje durumu ile ilgili ortağınızdan olumlu haberler alabilir önümüzdeki günlerde bunun hazırlığını yapabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekliklere taşıyacağınız önemli bir ay olacak sizler için temmuz. Bu ay geçmişe dair konularda konuşmama kararı almalı ve olayların perde arkası durumlarını daha fazla kontrol etmeye çalışmalısınız.

13 Temmuz saat 05.48'te Yengeç burcunda güneş tutulması

Bu güneş tutulması ile birlikte aşk hayatınızda tam her şey bitti derken yeni kadersel başlangıçlar söz konusu olabilir. Geleceğe yönelik ilişkilerde ciddi kararların alınabileceği uzun soluklu ilişkilerin kurulabileceği bir zaman dilimi olacak. Evli başakların ise partnerleri ile durumunu tekrar gözden geçireceği ve belli bir karara varmak isteyecekleri özel bir zaman diliminden geçeceği gözükmektedir. Bu zaman dilimi onların geçmişi ve geleceği konusunda özel ilişkilerini fazlasıyla sorgulayacakları bir zaman dilimine işaret etmektedir.

26 Temmuz Merkür Aslan burcunda geri gidiyor.

Merkür'ün Aslan burcunda geri gidiyor olması sizlere içsel anlamda bazı duyguları daha derinden yaşamanıza ve anlamlandırmanıza yardımcı olacak gözüküyor. Şimdiye kadar hayatınızda olup bitenin bir durum değerlendirmesini yapmak amacıyla geçmişten bugüne kadar yaşadıklarınızı ve kişisel olarak çabalarınızı gözlemleyip bundan sonra neler yapıp neler yapmayacağınıza daha iyi karar verebileceğiniz bir süreç işleyecektir.

27 Temmuzda Kova burcunda Ay tutulması

Bu tutulma ile birlikte hem kişisel hem de aile bireyleri olarak maddi durumlarla ilgili bir takım beklenmedik durumlarla karşılaşabilir ve kendinizi yeni hayat şartlarına alıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Şimdiye kadar yürütmüş olduğunuz bazı planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Toplumsal ilişkilerinizde de bir takım yeni kararlar almak ve uygulamak durumunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçtiğinizin bilincinde olarak hareket ederseniz hem ruhsal hem de fiziksel anlamda rahat edeceğiniz bir Temmuz ayı geçirebilirsiniz. Bu tutulma ile öğrenmeniz gereken şey gereğinden fazla hizmet etmemek ve biraz olsun kendinizi düşünmek olacaktır.
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: