Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili başaklar Kasım ayının sizler için bazı konularda mücadele etmeniz gereken bir ay olacağını söyleyebiliriz. Gezegenlerin konumundan dolayı bu ay özellikle çalışma hayatında başkalarından kaynaklanan sorunlar yaşayabilir ve siz de egonuza yenik düştüğünüz takdirde olaylar daha da içinden çıkılamaz bir hale gelebilir. Bu ay gökyüzü kadersel bazı değişimleri sizlere de sunuyor. Ay düğümlerinin Yengeç ve Oğlak aksına geçiş yapıyor olmasıyla kariyer yaşantınızda önemli değişimler içinde olmaya adaysınız. Bu ay bir şeyleri değiştirmek istiyor gibisiniz. Âmâ bunu yapacak yeterli cesaret içinde olamıyorsunuz. Hukuksal süreçleriniz var ise bu ay bunlarla ilgili bazı kesinlikler elde edebilirsiniz. Bir şeyleri almak satmak, nafaka, borç veya devletle alakalı işler ile ilgili konularda meşgul olmanız gereken bir kasım ayı sizleri bekliyor. Yine bu ay söylemlerinize çok fazla dikkat etmenizi ve çalışan başaklar için hem çalışma arkadaşlarınızla hem de yöneticileriniz ile iyi ilişkiler kurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü gezegenler bu konuda sizi fazlasıyla uyarıyor. Bu ay söyleyeceğiniz kelimeler karşınızdaki insanlar üzerinde çok fazla etki yaratabilir ve bir sözünüzle ya her şeyi altüst edebilir ya da bunun tam tersini yaşayabilirsiniz. Özel yaşamda ise eş ya da sevgiliye karşı destek olmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Kasım ayının ortasına kadar dikkatli olmanızı ve 15'inden sonra önemli iş ve görüşmelerinizi bu zaman diliminde yapmanızı tavsiye edebiliriz. Yine bu ayın ortasından sonra çalışma hayatınızla ilgili önemli bir başarı elde edebilirsiniz. Ancak başkalarının sataşmalarına aldırmamanız ve motivasyonunuzu düşürmediğiniz takdirde hedeflerinize ilerleyeceğinizi unutmamalısınız.

Sizin için yıldızlı günler: 7 ve 8
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.
İSMİNİZE GÖRE KARAKTER ANALİZİ
Adınız:
Doğum Yılınız:
Cinsiyetiniz: