Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay yönetici gezegeniniz Merkür’ün gerileme hareketi ile başlıyorsun. Alacağın kararlar veya yeni yapacağın girişimlerde mümkün oldukça 20 Kasım sonrasında harekete geçiyor olmalısın. Bu yüzden bunu en başından kendine not almalısın. Bu durum böyle olacak diye de otur, bekle demiyorum. Aksine gidişatın farkında olmalı ve nerede durman gerektiğini belki de nerede harekete geçmen gerektiğini en iyi fark etmen gereken bir ay içinde olduğunu hissetmelisin. Aynı zamanda gökyüzünde birçok gezegenlerin yay burcunda hareket ediyor olması ile her şeyi kurallarınıza göre yapman gerektiğini gösteriyor. Sana kaygı veren şeylerin üzerine gitmek yerine daha uzlaşmacı olmalısın. Kariyeriniz ile ilgili beklentilerin karşılık bulmuyor ve üzerine engel gördüğünü düşünüyor olabilirsin. Kendini hemen bazı kalıplara sokmamalısın. Mümkün oldukça hukuksal işler konusunda hızlı kararlar vermemelisin. Aceleci kararlar vermemek için duygusal korkularınızı yenmek zorundasın. Ay’ın 20’sine kadar yaşamın mevcut yolunun analizine ve kişilerarası becerilerinin kullanımına odaklanmalısın.

12 Kasım tarihinde boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay seni bambaşka biri yapıyor ve finansal anlamda gücünü ortaya çıkartıyor. Yeni biri ile tanışabilirsin ve bu yeni kişi yaşamında seni bambaşka bir noktaya taşıyabilir. İlişkilerin içerisine asla üçüncü bir kişiyi sokmamalısın. Başkası için kendini hiçe sayarak yaptığın fedakarlıkların sonucunda nankörlükle karşılaşabilirsin. Biraz daha sakin kalmalı ve anlık kararlar vermemelisin. Mümkün oldukça iş yerinde veya aile hayatında sorumluluklarını gerçekleştirirken oldukça dürüst ve etik kurallar içinde hareket etmelisin. Ben bu satırları yazarken içinden “anladık iyi bir şey olmayacak “diye geçirdiğini duyuyorum. Lütfen bunu bu şekilde değerlendirme. Aksine planlarını yapman ve daha tedbirli olman için bunlardan bahsediyorum. Bu boğa yeniayı ile belki çocuk sahibi olmak istiyorsun ve bununla ilgili bazı tedavi süreçleri başlatabilirsin.

26 Kasım tarihinde yay burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile biraz daha gerçekleri görüp verdiğin mücadelelerinde ne kadar haklı olduğunu göstereceksin. Çevren seni anlamaya ve dinlemeye başlayacak. İlişkindeki kırgınlıkları ya da küslükleri telafi edeceksin. İş alanında bir terfi veya bir yer değişikliği önüne gelebilir. Sadece 23-24-25 Kasım tarihlerinde Venüs-Jüpiter sana son hediyesini verecek. Buna hazırlıklı ol. Olan ne varsa senin için ne kadar hayırlı olduğunu unutma. Bu ay en iyi yapacağın şeyin bol bol spor ve sağlıklı beslenmedir. Bunların sonuçlarını ay sonunda muhteşem bir şekilde alabilirsin.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.