Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar; Yepyeni bir yıldan ve yepyeni umutlarda merhaba. Bu yıl sizleri daha bir toparladı ve işlerinizi yoluna koyabilmeniz için fırsatlar verdi.2019 yılı geçtiğimiz yılın bir telafisi niteliğinde olabilir. Bu ay sosyal çevre ve arkadaşlıklarınız ilgili konularda farklı projeler içinde olarak başlayabilirsiniz. Bu güneş tutulması fazı ile geleceğe yönelik hedeflerinizi belirleyebilmeniz adına size umut verecek nitelikte olabilir. Aşk ve ilişkilerde önemli tanışmalar yaşanırken geçmişteki ilişkininde aynı anda kafa karışıklığı yaratması sizi biraz zor durumda bırakabilir. Öncelikle kariyeriniz ile ilgili önemli bir teklif alabilirsiniz. Ya da sizi geleceğe yönelten bir eğitim başlangıcı yapabilirsiniz. Bu dönemde başlattığınız şeyler uzun vadede geleceğe yönelik oldukça değer kazanacak. Devlet ile ilgili bazı yapılandırmanız gereken işleriniz var ise bu noktada olumlu gelişmeler yakalayabileceğiniz öngörülebilir.

Yıldızlı günler:18-19-26-30 Ocak tarihleri

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.