Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay sizler için oldukça güzel ve keyifli olmaya aday diyebiliriz. Bu ay gündeminizi aile ve duygusal yaşantınız oluşturabilir. Kariyer konusuyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ama aile ve duygusal hayatımızdaki durumlar kariyer hayatınızı oldukça etkileyecektir. 06 Ocak civarında gerçekleşecek olan Satürn ve Plüton kavuşumları sizleri güçlü bir yön verecektir. Bu durum kendi hikayenize göre değişim gösterecektir.

10 Ocak Cuma günü saat 21:13’te Yengeç burcunda halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Siz Başaklar bu ay başarıya ulaşmak için başkalarının desteğini aramalı ve koşullara uyum sağlayacak kadar esnek olmalısınız. Hayat her şeye rağmen akıyor. Hayatınızda duraklamaya yer yok her daim hareket içinde olmalısınız. Bu tutulma ile elinizdeki projeleri tamamlamalısınız. Bu tutulma ile beraber duygusal ilişkilerde oldukça romantik bir yapı içinde olabilirsiniz. Beklentileriniz de oldukça duygusallık ve romantiklik içerebilir. Eğer ilişkinizden eminseniz bu birlikteliği evlilikle taçlandırabilirsiniz. Aile ile aranızdaki bağın artacağı bu ay oldukça neşeli ve samimi ilişkiler kurabileceksiniz.

11 Ocak Cumartesi günü saat 05:17’de Uranüs, Boğa burcunda ileri hareketine başlayacak, güven duygumuz tazelenecek. Hayatınızda anlam yüklediğiniz ve sizi yoran şeylerin aslında o kadar da büyütülecek konular olmadığını göreceksiniz.

25 Ocak Cuma 01:30’da Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sağlığınız bu ay harika diyebiliriz. Yine de beslenme ve uyku düzeninize dikkat etmeli kronik rahatsızlıklar için kullandığınız ilaçlar varsa onlara devam etmelisiniz. Kariyer hayatınızda hedeflerinize doğru giderken agresif yapı içinde olabilirsiniz. Bu konuda biraz daha sakin bir yapı içinde ilerlemelisiniz. Hedeflerinize ulaşmak için çevrenizden gerekli desteği görebilirsiniz. Finansal anlamda bu ay güzel bir ivme yakalayabilirsiniz. Eğitimsel anlamda da şanslı olacağınız bu ayı son derece başarılı bir şekilde tamamlayabilir hatta başarınızla parlayabilirsiniz. Ocak ayı üzerine kurduğunuz seyahat planlarınızı bir sonraki aya ertelemeniz tavsiye edebilirim.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2020 Aylık Burç Yorumları

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.