Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
517 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar size "yorgun yıllarım" şarkısı oldukça uygun gibi görünüyor.2015 yılından bu yana maddi manevi oldukça yıprandınız. Âmâ şimdi harika bir yıl ve kendinize şekil vermenin kolay olacağı güçlü bir Ocak ayı var.

2 Ocak'ta Uranüs düz hareketine geçiyor ve Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor!
Yılın başında sosyal çevre ve arkadaşlıklarınız ilgili konularda farklı projeler içinde olarak başlayabilirsiniz. Bu dolunay fazı, geleceğe yönelik hedeflerinizi belirleyebilmeniz adına size umut verici nitelikte olacaktır. Aşk ve ilişkilerde önemli tanışmalar yaşanırken geçmişteki ilişkininde aynı anda kafa karışıklığı yaratması sizi biraz zor durumda bırakabilir.

Bu alanda yaşanan olayları iyice takip edin. Çünkü 17 Ocak'ta gerçekleşecek Oğlak burcundaki yeniay ile birlikte artık istemeseniz de başka bir değişimin içerisinde olacaksınız. Öncelikle kariyeriniz ile ilgili önemli bir teklif alabilirsiniz. Ya da sizi geleceğe yönelten bir eğitimin başlangıcını yapabilirsiniz. Bu dönemde başlattığınız şeyler uzun vadede oldukça değer kazandıracak. Devlet ile ilgili bazı yapılandırmanız gereken işleriniz var ise bu noktada olumlu gelişmeler yakalayabileceğiniz öngörülebilir.


21 Ocak sonrası Güneş, Venüs ve Merkür’ün Kova burcu transitiyle hareket etmesi size sorumluluklarınızda ve rutin işlerinizde bir takım yeni değişimleri de beraberinde getirecektir. Yani kısacası bazı yenilikler artık alışılmışın dışına çıkacak.

Bu alanda bazı yeni sorumluluklar alırken iş değişimleri de mümkün gibi gözüküyor. Yaşamınıza yön verecek konularda yeteneklerinizi geliştirip ortaya çıkartabileceksiniz.31 Ocak'ta gerçekleşecek Kova burcundaki Ay tutulması ile günlük yaşamın düzenlenmesi, hayatın zorunlulukları, sağlığınız veya beslenme şekliniz ilgili konularda sizi daha özgür kılacak yenilikler, güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. İş hayatınızda kendi farklılığınızı ortaya koymak adına harika bir zaman dilimi. Bu ay tutulmasının olumsuz tuzağı sizler için, uzun zamandır ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz bir şeyin uygulamada veya pratikte nasıl olacağını bilmemeniz olacaktır. Bu bakış açısı ile düşünmek yerine hemen yeni bir yol bulmayı seçin ve derhal uygulamaya geçin.

 Astrolog Aygül Aydın / Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.