Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
518 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

5 Ekim Koç Dolunayı

Maddi ve finansal gelirleriniz, ortaklaşa gelirler, eş parası, borçlar, finansal hukuki süreçler, krediler, alacaklar gibi konularda bazı gelişmeleri gündeminize alabilirsiniz. Bu süreçte hukuki konular daha fazla çözüme ulaşmak isteyebilir. Gelirlerinizi güvence altına almak amacıyla sözleşmeler yapabilirsiniz. Bazı ödenmeyen borçlara ekstra dikkat etmelisiniz. Gelirlerinizde farklı artışlar sağlayacak bazı gelişmeler aniden gündeme gelebilir. Uzun zamandır onaylanmayan maddi projelerinizde önemli açılımlar sağlayabilirsiniz. Kazanç elde edebilirsiniz. Yeni parasal kaynaklar oluşturabileceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunları değerlendirin. Aşk ve ilişkilerden yana şanslı bir dönem olmakla birlikte çevrenizin sizi tanıştırdığı kişilerle geleceğe yönelik ilişkiler başlatabilirsiniz.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Bu transit sizleri bir yıl boyunca eğitim hayatınız ve yakın çevre iletişimlerinizle ilgili yoğunlaştırıyor olacak. Önümüzde ki bir yıl boyunca bilgi almak, özümsemek ve öğrenmek isteyeceksiniz. Kısa süreli bazı eğitimlere katılabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir. Kariyer hayatınızı satış, pazarlama, medya ve iletişim üzerine yoğunlaştırabilirsiniz.

14 Ekim Venüs Terazi

Gelir dengenizde önemli artışlar sağlayabileceğiniz destekler alabileceksiniz. Yeni projeler ve fırsatlar ummadığınız bazı gelir fırsatlarını karşınıza getirebilir. Bu transit etkisiyle ekonomik koşullarınızı ayarlamanızı ve bu dönemdeki fırsatları kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

19 Ekim Terazi Yeniay

Arka plan ve hayatınızın görünmeyen yönlerini yeniden düzenleme ve arındırma zamanı. Fiziksel ve ruhsal olarak yenilenip karşınıza çıkan fırsatları kullanmak için hazır hale gelmeniz adına önemli deneyimler yaşayacaksınız. Gizlilik gerektiren konulara dikkat. Finansal anlamda kendinizi yenileyeceğiniz önemli projeler oluşabilir.

22 Ekim Mars Terazi

Maddi konularınızla ilgili önemli bazı kararlar almanız gerekebilir. Farkında olmadan düşüncesizce ve aceleyle yeni bir maddi yola girişmek isteyebilirsiniz. Bu konuda şartlarınız bu döneme kadar oluşturmadıysanız acele karar vermeyin. İlişkinizde, evliliğinizde ani kararlar vermek yerine olayların neden bu şekilde geliştiğini anlamaya çalışın.

Astrolog Aygül Aydın / Ekim 2017 Aylık Burç Yorumları
 
Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.