Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

Mayıs ayına beklentilerinizin dışında gerçekleşen olaylara karşı hızlı çözümler getirerek başlıyor olabilirsiniz. Eğitim planlarınızı, fikirlerinizi ve projelerinizi ortaya sunmak ve bunlara cevap alabilmek adına önemli bir ay içindesiniz. Kendi hedefleriniz adına kariyerinizi geliştirebilmeniz ve bununla ilgili güzel teklifler almanız söz konusu. İletişimde kendinizi asla baskılamamalı, istediğinizi rahat bir şekilde ifade edebilmelisiniz.

5 Mayıs boğa burcunda gerçekleşecek yeniayında etkisiyle, eğitim ve öğretim, yurtdışı ile ilgili konular, uzak seyahatleriniz, iletişimsel konularınız, basın medya yayıncılık, yükseköğrenim gibi konularda önemli farkındalıklar yakalayabilirsiniz. İşiniz için kısa ve uzun süreli eğitimlere katılabilir, birtakım seminerlerde olabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve akrabalarınızın hayatıyla ilgili önemli gelişmeler oluşabilir, haberleşme trafiği artabilir. Ticari projelerinizden önemli sonuçlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde ise geleceğe yönelik net kararlar alabileceksiniz.

19 Mayıs Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile kariyerde olmasını istediğiniz beklentilerinizi sosyal çevreninizden yardımlar alarak çözümleme noktasına gidebilir, finansal desteklerle uzun süredir sorun yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda yılmadan hareket ettiğiniz sürece başarının sizden uzaklara kaçma gibi bir şansı asla olmayacaktır. Yeter ki siz kendinize inanın, güvenin, arkanıza bakmadan daima ilerleyin. Motivasyonunuzu bozan kişilere ise dilinizle değil işinizle karşılık verin. Özel ilişkilerde rekabet ortamı arasında kalabilirsiniz. Sizin için yoğun, eğlenceli fakat aktif bir süreç olacaktır. Huzur dolu bir mayıs ayı dilerim.

Hürriyet Aile – Astrolog Aygül Aydın / Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.