Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
518 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

7 Ağustos Ay tutulması Kova burcunda!

Bu tutulma çalışma hayatınız ve gündelik rutinlerinizi değiştirmeye geliyor. Ofis ortamınız değişebilir. Çalışma şartlarınızda değişiklikler olabilir. Alt çalışanlarınız veya ofis arkadaşlarınızla aranızda bazı gerginlikler oluşabilir. Sağılığınıza dikkat etmeniz gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir sağlık veya diyet programı ile gündelik beslenme alışkanlığınız değiştirmeniz gerekebilir.

13 Ağustos Merkür Başak burcunda gerileme hareketine başlıyor!

Yılın en özel zaman dilimi sizler için çözüme ulaştırmaya çalıştığınız tüm projeleri yeniden gözleme tabi tutmanız gerekebilir. Alacağınız haberler ve edindiğiniz bazı bilgilere dikkat. Tamamlanmamış iş ve projelerinizin eksikliklerini incelemelisiniz. Yeni başlangıçlar yapmak yerine var olan işlerinizin eksik kalan yönlerini tamamlamayı tercih edip daha da geliştirmelisiniz.

21 Ağustos Güneş tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!

İçe dönmeyi ve içe çekilmeyi tercih edeceğiniz bir zaman dilimi.7 ağustos Kova Burcu Ay tutulmasıyla başlayan süreçler ve oluşumlarla ilgili sürpriz sonuçlanmalar meydana gelebilir. Ruhunuzu rahatlatan ve arındıran olumlu bir sürecin başlangıcı olabilir. Gizli saklı konularla ilgili bazı gelişmeler meydana gelebilir. Mümkün oldukça dürüst ve sağduyulu bir yaklaşım içinde olmanız size kendinizi daha iyi hissettirecektir.

27 Ağustos Venüs aslan burcuna geçiş yapacak!

Gizli aşklar ve kaçamakların gündeminizde olduğu bir dönem. Bir süre gizlemek zorunda olduğunuzu hissettiğiniz ilişkilere adım atabilirsiniz. Bunun yanında borçlar ve ödemelerinizi halledebilecek olumlu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni iş kurulumları ve farklı girişimler adına kendinizi ortaya koyabileceğiniz bir dönem.

Astrolog Aygül Aydın / Ağustos 2017 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.