Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 
BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 23 Eylül BAŞAK Burcu Genel Özellikleri >
515 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları

Bu ay yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün hem burç değiştirmesi hem gerileme hareketinde bulunacak olması düşünülecek olursa sizler için önemli karar ve girişimlerle dolu bir ay olacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

2 Mart tarihinde sizin burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile yaşantınızda uzun süredir tamamlamak istediğiniz ama farklı nedenlerle bir türlü sonuçlarını alamadığınız konuları tamamlayacak fırsatları yakalayabileceksiniz. Hayatınıza yeni birilerini katmak isterken, yürümeyen ilişkilerde de bitirme kararı alabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ve aile ilişkilerinizle ilgili bazı beklentilerinizin artık sizi üzmesine izin vermeden harekete geçme zamanıdır. Bunu başarmak için bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu güçlendirin. Zira yaşamınızda bunlardan birinin eksik olması halinde yine harekete geçmek de tereddüt edebilirsiniz.

7 Mart Merkür ve Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle maddi konularda önemli planlamalar yapmanız gerekebilir. İlişkilerde çatışmalara karşı daha temkinli olmalı, öfkeli çıkışlardan kaçınmalısınız. Partnerinizin finansal durumu ilişkinize olumsuz bir biçimde yansıyabilir. Ya da uzun zamandır partnerinizin iş girişimlerinden beklediğiniz bir takım sonuçlar var ise pozitif yönde sonuçlar alabilirsiniz. Hukuksal konulara ya da devletle ilgili işlerinize daha önem vermeli, bu konuda işlerinizin birinci elden takipçisi olmalısınız.23 Mart'ta Merkür’ün geri hareketine başlaması size ekonomik anlamda daha tedbirli olmanız gerektiği konusunda uyarıyor. Bir takım krizleri yönetmeniz bu süreçte sizin için zorlayıcı olabilir. Bu dönemde finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki iletişime dikkat edin. Eski borçlarınız ve ödemeleriniz yüzünden zor durumda kalmamak adına öngörülü davranın.

17 Mart balık burcunda gerçekleşecek yeniayın sizin evlilik ve ilişkiler evinde gerçekleşecek olması ve aynı zamanda kiron ile güneşin kavuşum halinde olması ilişkileriniz adına şifalanacağınız bir dönem içinde olacağınızı gösteriyor. Eski yaralarınızın iyileşeceği kendinizi geleceğe yönelik planlar yaparken bulabileceğiniz bir yeniay söz konusu. Evlilik kararı alabilir ya da ilişkinizi daha ciddi bir yöne doğru ilerletebilirsiniz. Yeni ortaklık kararları alabilir, kötü alışkanlıkları kırmak ve hayatınızı geliştirmek için ekstra öz disiplin, sabır ve kararlılık sağlayabilirsiniz.31 Mart terazi burcunda gerçekleşecek dolunay etkisi ve Venüs’ün boğa burcunda hareket ediyor olmasıyla beklediğiniz maddi projelerde önemli gelişmeler olabilir. Yine gelir-gider dengesinde önemli hareketlenmeler yakalayabilirsiniz. Kısacası fırsatlarla dolu bir süreç içine giriş yapıyorsunuz. Finansal anlamda yaşanılan ani gelişmelere karşı farklı çözümler olduğunu deneyimleyip tecrübe edebilirsiniz.

Astrolog Aygül Aydın / Mart 2018 Aylık Burç Yorumları
 

Her gün burç yorumlarınızı düzenli olarak e-posta adresinize almak istiyorsanız mail listesine kayıt olun
E-posta Adresiniz
:
Doğum Tarihiniz Burcunuzu belirleyebilmek için
:
 
 

 
 
Kapat
E-posta adresiniz burç yorumları listesine eklendi.
Artık günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarınız kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek.
Kapat
Hürriyet Aile’de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.