İZLENMESİ GEREKEN FİLMLER

09.10.2011
94 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
Esaretin Bedeli (Shawshank Redemption)
Esaretin Bedeli (Shawshank Redemption)
Karısını öldürmek suçundan Shawshank Hapishanesi'ne gönderilen Andy Dufresne, burada hiç alışık olmadığı bir hayat mücadelesi vermeye başlar. Hapishanede tanıştığı Ellis Boyd Redding ile aralarında mükemmel bir dostluk oluşur. Bir süre sonra Andy'nin hayata bağlı tavırları hapishanedeki mahkumları bile etkiler. Esaretin Bedeli, IMDB’de izleyici oylarıyla belirlenen en iyi filmler listesinde de birinci sırada.
50 İlk Öpücük (50 First Dates)
50 İlk Öpücük (50 First Dates)
Deniz hayvanlarının tedavisi üzerinde uzmanlaşmış veteriner Henry Roth, kadınlara bağlanmaktan korkar ama her şey günün birinde güzeller güzeli Lucy ile tanışınca biter ve Henry kendini sonsuz bağlılık için hazır hisseder. Henry evliliğe hazırdır ama Lucy için aynı şeyi söylemek zordur. Daha doğrusu o da Henry’ye aşıktır ama sadece bugün için. Amnezinin nadir görülen bir türüne sahip olan genç kız kısa süre önce olan her şeyi unutmaktadır ve ona bütün bunları yeniden hatırlatmak için Henry’nin bir hayli ter dökmesi gerekir. 50 İlk Öpücük, Drew Barrymore ve Adam Sandler’dan oluşan kadrosuyla en iyi filmler arasında!
Ada (The Island)
Ada (The Island)
Lincoln Six-Echo ve Jordan Two-Delta, ütopik ama dışa kapalı bir tesiste yaşamaktadır. Dikkatle kontrol edilen bu ortamın tüm diğer sakinleri gibi, onlar da ‘Ada’ya gönderilmek için seçilmeyi umarlar. Söylentilere göre burası gezegendeki son kirletilmemiş bölgedir. Ama aslında kendilerinin birer klon olduklarını ve ölmelerinin yaşamlarından daha değerli olduğunu keşfettiklerinde riskli bir kaçış planlarlar. Bilmedikleri bir ortamda, bir zamanlar yuvaları olan kurumun sinsi güçler tarafından amansızca takip edilen Lincoln ve Jordan, Ada hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve geride kalanları kurtarmak için hayatlarını riske atarlar. Distopya özelliği ile ön plana çıkan film ölmeden önce izlenmesi gereken filmler arasında.
Alien (Alien)
Alien (Alien)
Bugün dünyada en çok izlenen filmler arasında kendine değişmez bir yer edinmiş olan Alien, Nostromo uzay gemisinin mürettebatının ıssız bir gezegenden gelen sinyali araştırması ve korkunç bir keşif yapmasıyla başlar. İnsanların içinde oluşan bir canlı türü keşfeden mürettebat artık sadece kendi hayatları için değil, tüm insanlığın geleceğini kurtarmak için savaşacaktır. Kurtarma gemisi Nostromo, uzun görevinden Dünya'ya dönerken yakındaki bir gezegenden bir yardım sinyali alır. Önce kararsız kalan mürettebat, sonunda yardım etmeye karar verir. Gezegene yapılan zorlu bir inişten sonra bir ekip bölgeyi araştırır. Girdikleri bir mağarada bilinmeyen bir ırkın yumurtalarını bulan ekip, aynı sırada aldıkları sinyalin bir yardım sinyali değil uyarı olduğunu deşifre eder.
Altıncı His (The Sixth Sense)
Altıncı His (The Sixth Sense)
Bir çocuk psikiyatrisi olan Dr. Crowe, yıllar önce bir saldırıya uğrar ve bu saldırı doktorun hayatını değiştirir. Son ilgilendiği hastası, 6 yaşındaki bir erkek çocuğu olan Cole Sear’ın bir sırrı vardır. Çok az insanın sahip olabileceği bir yetenekle kutsanmış ya da lanetlenmiş olan çocuk, ölmüş ama huzur bulamamış insanların, etrafta dolaşan hayaletlerini görüp onlarla konuşmaktadır. Dünyadan en çok izlenen filmler arasında olan Altıncı His, sürpriz sonlardan hoşlananlara beklenmedik anlar yaşatan cinsten kült bir film.
Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi (The Curious Case of Benjamin Button)
Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi (The Curious Case of Benjamin Button)
Benjamin, Birinci Dünya Savaşı’nın sonunda doğar. Annesi doğum sırasında ölünce, babası çocuğun 80 yaşındaki görüntüsü karşısına dehşete düşer ve onu bir emekliler evinin basamaklarına bırakır. Buradakiler çocuğu içeri alır ve Benjamin Button’ın tuhaf hikâyesi başlar. Çevresindeki herkes yaşlanırken, Benjamin tek başına gençleşmektedir. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi de ölmeden önce mutlaka izlenmesi gereken filmler listemizde bulunan modern zaman kültlerinden biri.
Cesur Yürek (Braveheart)
Cesur Yürek (Braveheart)
13. yüzyılda İngilizler, İskoçlar üzerinde egemenlik kurmuştur. İngiliz soyluları, yeni evli İskoç kadınlarıyla ilk geceyi geçirme hakkına sahiptir. Çocukken ailesini İskoçya uğruna kaybeden William Wallace'ın karısı da İngiliz birlikleri tarafından öldürüldüğü zaman, onun intikam arayışı kısa zamanda ülkesinin özgürlüğü için bir savaşa dönüşür. Yayınlandığı günden beri en çok izlenen filmler arasında olan Cesur Yürek, savaş filmlerinden hoşlananlar için ideal.
Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi (Lord of The Rings Trilogy)
Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi (Lord of The Rings Trilogy)
Gelecek, çağlar önce kaybolmuş bir yüzüğün kaderinde gizlidir. Karanlık güçler yüzüğe ulaşmak için yıllarca çabalamış ve ulaşamamışlardır ama bu uğraşları hala devam etmektedir. Kader, yüzüğü genç bir Hobbit olan Frodo’nun ellerine teslim eder. Yüzük Frodo’ya miras kalır ve olaylar böyle gelişir. J.R.R. Tolkien’in efsaneleşmiş romanlarından uyarlanan Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında. Kitapları da okumanız şiddetle tavsiye edilir!
Dejavu
Dejavu
Carlin, polis teşkilatında çalışan bir ajandır. New Orleans'ta meydana gelen bir patlamayla ilgili yaptığı soruşturma esnasında dejavu olarak bilinen tekrarlanma halini yaşar. Bu durum Carlin'e ilgilendiği soruşturmayla alakalı olarak bazı fikirler verir. Yaşamış olduğu dejavu sayesinde patlamanın öncesine dönerek çok kısa bir zaman dilimi içerisinde her şeyi değiştirebileceğini keşfeder. Üstelik patlamanın kurbanlarından genç bir kadınla da duygusal bir bağı vardır ve bazı sırlar bu kadının geçmişinde saklıdır. Dejavu, aksiyonseverler için en iyi filmler arasında.
Dövüş Kulübü (Fight Club)
Dövüş Kulübü (Fight Club)
Filmde Anlatıcı rolünde karşımıza çıkan Edward Norton, iyi bir işe, eve ve eşyalara sahip olan ideal biridir. Ancak rutin hayatı onda uykusuzluğa, bu da yaşamının iyice katlanılmaz hale gelmesine sebep olur. Doktorunun tavsiyesiyle çeşitli terapi gruplarına katılmaya başlayan Anlatıcı bir gün evine geldiğin de çıkan yangının tüm hayatını yok ettiğini görür. Bu olaydan sonra Tyler Durden ile tanışan Anlatıcı’nın rutin hayatı bir anda bambaşka bir hal alacaktır. Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Dövüş Kulübü bugünhem en iyi filmler hem en iyi kitaplar arasında gösterilen eserlerden biridir.
Forrest Gump (Forrest Gump)
Forrest Gump (Forrest Gump)
IQ’su 75 olan bir erkeğin hayatını anlatan Forrest Gump, ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listelerinin başını çeken filmlerden biri. Düşük zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump, zamanla inanılmaz başarılara imza atar. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde kimsenin hayalini bile kuramayacağı maceralar yaşar.
Kelebek Etkisi (The Butterfly Effect)
Kelebek Etkisi (The Butterfly Effect)
Evan Treborn 20 yaşında ve çoğu genç gibi hayatında büyük duygusal boşluklara sahip olan bir üniversite öğrencisidir. Ama o, 7 yaşından beri hayatının bazı önemli anlarını hatırlamamaktadır. Evan bir gün, çocukluğunun en zor ve kötü dönemlerinde, psikoloğunun tavsiyesiyle yazdığı günlükleri bulur. Bu günlükleri okurken genç adam geçmişe dönebildiğini ve bugünkü aklıyla o günleri yaşayabildiğini fark eder. Bu arada çocukluk aşkı Kayleigh'nin hala kendisini sevdiğini öğrenen Evan, geçmişe dönüp kötü günlerini düzeltmeye ve en önemlisi çocukluk aşkını mutlu olduğu bir dünyada yaşatmaya karar verir. Ama Evan ne zaman geçmişe dönüp bir şeyleri değiştirse, yaptıklarının bugün için umulmadık ve feci sonuçlar doğurduğunu görür. İkinci filmi eleştirmenler ve pek çok izleyici tarafından başarısız bulunsa da Kelebek Etkisi bugün en çok izlenen filmler arasındaki konumunu koruyor.
Matrix Üçlemesi (The Matrix Trilogy)
Matrix Üçlemesi (The Matrix Trilogy)
Thomas Anderson bilgisayar programcısı ve sıkı bir hackerdır. Hacker adıyla Neo, The Matrix adında duyduğu esrarengiz ve bilinmeyenin ne olduğunu öğrenmek istemektedir. Yaşadıkları bu dünyanın aslında sadece sanal bir dünya olduğunu öğrenir. Gerçek dünyanın "sonradan olma" sahibi yapay zekalı robotlardır. Morpheus, Neo'nun insanlığın kurtarıcısı olduğuna inanmaktadır. Artık Neo ve Morpheus'un takımı, Matrix'i bir arada tutan ana yapıyı kırıp insanları bu sanal ortamdan kurtarmaya çalışacaklardır. Matrix Üçlemesi, aksiyon, bilimkurgu ve ütopya seven izleyicilerin fikirlerince en iyi filmler arasında gösterilebilir.
Piyanist (The Pianist)
Piyanist (The Pianist)
Varşova Radyosu’nda çalışan başarılı piyanist Wladyslaw Szpilman, Alman işgaliyle birlikte diğer Yahudiler gibi toplama kampına gönderilmek üzere tutsak edilir. Ancak ailesiyle birlikte trene bindirilmek üzereyken onu tanıyan bir görevli tarafından kurtarılır. Artık tek başına kalan Szpilman, yaşamını sürekli kaçarak ve yıkıntılarda saklanarak sürdürür. Nazi soykırımını anlatan filmler arasında öne çıkan Piyanist, mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında
Baba Üçlemesi (The Godfather Trilogy)
Baba Üçlemesi (The Godfather Trilogy)
Corleone ailesi Sicilya'dan Amerika'ya göç eder. Amerika'da yerleşme çabalarını sürdürürken kendilerine kaba kuvvet kullanmaya kalkan ve yapmaya kalktıkları her işten haraç isteyen birtakım kimliği belirsiz kişilere karşı onlar da kaba kuvvet kullanmaya başlarlar ve bunda da başarılı olurlar. Kendilerini tahmin bile edemeyecekleri bir yaşantının içinde bulan Corleone ailesi, son derece katı örflerinin ve aile yaşantısının yanında, önlerine çıkanları da acımasızca yok etmeye başlar. Kendileri her ne kadar mafya değil bir aile olduklarını söyleseler de bir müddet sonra Amerika'nın en korkulan mafya topluluğu haline gelirler. Baba üçlemesinin ilk 2 filmi IMDB’de izleyici oylarıyla belirlenen en iyi filmler listesinde ikinci ve üçüncü sırada.
Akıl Oyunları (A Beautiful Mind)  John Nash, çok zeki, yakışıklı ve Princeton’un matematik bölümünün en parlak yıldızıdır. Ancak bir süre sonra hayal dünyasına sürüklenir ve psikiyatrik problemler baş
Akıl Oyunları (A Beautiful Mind) John Nash, çok zeki, yakışıklı ve Princeton’un matematik bölümünün en parlak yıldızıdır. Ancak bir süre sonra hayal dünyasına sürüklenir ve psikiyatrik problemler baş
John Nash, çok zeki, yakışıklı ve Princeton’un matematik bölümünün en parlak yıldızıdır. Ancak bir süre sonra hayal dünyasına sürüklenir ve psikiyatrik problemler baş gösterir. Kendi isteği dışında tedaviye alınır. Davranışları giderek tutarsız bir hal alan Nash komplo teorileriyle kafayı bozmuş ve paranokyaklaşmıştır. Çocukların alay ettiği bu adama karısı Alicia ve matematik topluluğu göz kulak olmaya çalışır. Bugün 86 yaşında olan ve Oyun Teorisi üzerine yazdığı doktora teziyle 1994’te Nobel Ekonomi Ödülü’nü alan John Forbes Nash’in gerçek hayatını anlatan film, biyografi alanında en iyi filmler arasında.
Prestij (The Prestige)
Prestij (The Prestige)
Rupert Angier ve Alfred Borden, Viktorya döneminin şaşalı atmosferinde sahne sihirbazlığı yapmaktadırlar. Sihirbazların en parlak dönemleri olan bu yıllarda, yeteneklerini en üst seviyede sergileyerek başarı yolunda hızlı ilerlemek isteyen bu iki rakip, ilk zamanlarda keyifli bir rekabetin içerisindedirler. Farklı özelliklere sahip olsalar da öne çıkan yönlerini ortaya başarı ile koyabilmektedirler. Ama rekabet duygusunun gittikçe sivrileşen ucu, zamanla birbirlerine döner ve basit iki rakipten ziyade ölümcül bir düşmana dönüşürler. Prestij karmaşık yapısı ve bilmeceleriyle en çok izlenen filmler arasındaki yerini koruyor.
Titanik (Titanic)
Titanik (Titanic)
Lüks gemi Titanik soğuk Kuzey Atlantik'de bir buzdağına çarpınca, Jack ve Rose'un tutkulu aşkı heyecanlı bir yaşam savaşına dönüşür. Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiçbir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. Titanic adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu “düşler gemisinin” yolcuları arasında Avrupa`da birkaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan Jack adlı genç bir ressam, nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç, soylu bir kız da vardır. İki genç şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın büyülü bir aşkın pençesinde hayatta kalmaya çalışacaklardır. 1912’de, ilk seferine çıktığında batan RMS Titanic adlı transatlantiğin efsaneleşmiş hikasesinden uyarlanan film, aldığı Oscar ödülleri ve dev oyuncu kadrosu ile, uzunluğuna rağmen en çok izlenen filmler arasında.
Yeşil Yol (The Green Mile)
Yeşil Yol (The Green Mile)
Oldukça iri yarı bir adam olan John Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahkum edilir. Ürkütücü görünümünün aksine ince ve karmaşık bir iç dünyası olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir. Hapishanenin infaz odası başgardiyanı Paul Edgecomb'un ona gerçekten suçlu olup olmadığını sorması ile birlikte aralarında bir diyalog başlar. Hasta olan Edgecomb'un Coffey'nin güçleri sayesinde iyileşmesiyle olaylar gelişir. Yeşil Yol, izleyiciyi derinden etkileyen filmlerin başında geliyor. Tom Hanks, Michael Clarke Duncan gibi dev isimleri barındıran oyuncu kadrosuyla da göz dolduran film en çok izlenen filmler arasında.
Cennetin Krallığı (Kingdom of Heaven)
Cennetin Krallığı (Kingdom of Heaven)
Ortaçağ’da Kudüs’te geçen bir tarihi aksiyon olarak nitelendirilen film, Balian adında, aslen demircilik yapan, genç bir adamın hikayesini anlatır. Balian ailesini kaybetmiştir ve kader onun için bambaşka bir plan hazırlamaktadır. Şövalye Balian’ın kapısını aşk çalar ve yüreğine ateş düşer. 100 yıl önce Kudüs’ü kuşatan Haçlıların kaderini ise en baştan bu şövalye belirler. Kader kusursuz bir biçimde işlemektedir. Genelde epik filmlere imza atan Ridley Scott’ın bu filmi de iddialı oyuncu kadrosu ile izlenmesi gereken filmler arasında.
Esaretin Bedeli (Shawshank Redemption)
50 İlk Öpücük (50 First Dates)
Ada (The Island)
Alien (Alien)
Altıncı His (The Sixth Sense)
Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi (The Curious Case of Benjamin Button)
Cesur Yürek (Braveheart)
Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi (Lord of The Rings Trilogy)
Dejavu
Dövüş Kulübü (Fight Club)
Forrest Gump (Forrest Gump)
Kelebek Etkisi (The Butterfly Effect)
Matrix Üçlemesi (The Matrix Trilogy)
Piyanist (The Pianist)
Baba Üçlemesi (The Godfather Trilogy)
Akıl Oyunları (A Beautiful Mind)  John Nash, çok zeki, yakışıklı ve Princeton’un matematik bölümünün en parlak yıldızıdır. Ancak bir süre sonra hayal dünyasına sürüklenir ve psikiyatrik problemler baş
Prestij (The Prestige)
Titanik (Titanic)
Yeşil Yol (The Green Mile)
Cennetin Krallığı (Kingdom of Heaven)
1 / 20
94 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI

Filmin en güzel sahnesi; Hapishane müdürünün kendi kafasına sıkarken kurşundan önce başka şeylerin geçmesi idi.. izlemeden ölmeyin;)

17.10.2014 Mct

Filmin güzelliği nereden geliyor,kaçış hikayesi inandırıcı değil ama aslında o bir ayrıntı.. Kendinizi hapishanenin içinde gibi hissediyorsunuz. Oyuncular çok başarılı,bence Tim de, Morgan da,hatta diğer oyuncular da,Hapishane Müdürü de en güzel rollerini sergiliyorlar.Bu tür filmler ömür boyunca zaman zaman bıkmadan seyredilir.Mesela Spartaküs gibi..

17.05.2014 alaettin zırhlı

MÜKEMMEL BİR FİLM İZLEYENLER KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAYACAK..

17.03.2014 burak sakallı

kardeşim film güzel olmasına güzelde bu kadar büyük ilgiyi hak etmiyor bence . çok daha güzel filmler var . üstelik tatmin edici bi konusu yok . film güzel ama abartmaya gerek duymuyorum

12.03.2014 emre belenöz

şahane bir filmdi.

11.03.2014 Sencer Akbulut

gelmiş geçmiş en iyi film üzerine yok.

06.03.2014 fuat

kelebek (papıllon) bu filmden daha güzel

03.03.2014 editör

kesinlikle papillion en güzel film

11.03.2014 yücel bay

tek kelime "MUHTEŞEM"

28.02.2014 Mesut YILDIRIM

Çok abartmamak gerekli ama güzel bir filmdi örnek alınması gereken davranışlar mevcuttu.

24.02.2014 çiğdem uçgun

Gerçekten güzel bir yapıt. İzlenmeye değr...

17.02.2014 mahir gündüz

gerçekten bir başyapıt o kadar güzel bir film ki insan bıkıp usanmıyor ...

15.02.2014 ayse mine

Harika bir yapıt. Bu filmi en az üç defa seyrettim. Sabır şerbetini içmek, intikam ateşini soğutuyor. intikamda soğuk içilen ve yenen bir yemek mişş.

13.02.2014 muhammed alperen

seyretmekten bıkmadğım tek flim.

12.02.2014 şahin çuha

güzel güzeldee, kaçtığı odanın duvarına hiçmi dikkat etmediniz?, yanında hücre var, hadi onu geçtik 20-30 yılda kazdı orayo, peki ozaman içinde o duvarlara hiçmi boya badana yapılmadı, onlar gözden kaçmış ama yinede güzel film

11.02.2014 hakan yalçın

Arkadaşım kaldığı hücrenin bir yanında hücre var diğerinde yok. Boya badanadan bahsetmişsin. haklısın aslında her bahar temizliği kapsamında Shawshank hapishanesi boynaıyordu :) 1940-1960 arası amerikan hapishanesinden bahsediliyor filmde, otelden bahsedilmiyor.

25.02.2014 Ertan Aykut

Dünyanın en iyi filmi

10.02.2014 selahattin bingül

Cok guzel birr film vermeye calistiklari ana fikiri cok guzel vermisler

03.02.2014 beyza nur cubukcu

10 uzerinden 8 verdigim bir film can alıcı bölümü morgan freeman ın salıverme heyetiyle yaptıgı 3.görüşmedeki konuşmadır dikkatle dinlemenizi tavsiye ederim

31.01.2014 murat zincirkıran

evet.ben izlediğimde yine reddecekler sandım..ama o konuşmanın ardından onay verilince şaşırdım..çok güzel bir film .)

07.02.2014 MURAT AYDIN

Cevap diye iyi spoiler verdiniz tebrikler

09.02.2014 artık mutsuz

Sinema tarihinin senaryo,yapım ve oyuncu performansı bakımından en beğenilenleri arasında kabul ediliyor. Benim ise izlediğim en güzel film. 5 defa izledim. Her defasında başka bir ayrıntıyı yakalayabiliyorsunuz. Müthiş ötesi. Mutlaka izleyin.

27.01.2014 Halit Kocaman

izlediğim en güzel filmlerdendi lise hayatımda bunu kullanacağim azim umut ve basarı...

25.01.2014 beyza yeşilyurt

Sanırım yapılacabilecek en güzel hikayeyi yapmışlar. 10 üzerinden 11 veririm bu filme.

24.01.2014 erdem avcıkaya

EFSANELER ARASINDA 1 NUMARADA

16.01.2014 Kadir Dabak

Defalarca izledim yine de izlerim. Harika bir film ve 1 numara olmayı hakediyor

09.01.2014 Recep YILDIRIM

bu filmi tarif edecek bir kelime yokk

07.12.2013 mehmet varol

harika bir film hatta daha ötesi izlemeyen hayatta eksiktir felan neden yasıyorsunuzki hatta

24.11.2013 emre değer

Mükemmel. Herkese tavsiye ederim.

21.11.2013 halime aydın

Hayatımda gördüğüm en güzel film böylesi gelmez.

13.10.2013 Ege Erkol

kesinlikle 142 dk ayırıp izlenmeli.

05.10.2013 H. Atilla Çuhacıoğlu

izlemiştim kesinlikle tavsiye ediyorum

09.09.2013 tülay t. aktürk

daha dün izledim ve çok etkilendim

08.09.2013 ahmet çevik

unutma umut iyi şeydir ve iyi şeyler asla ölmez....

05.09.2013 merve

hayatımda izlediğim en güzel film.. kesinlikle izleyin

18.08.2013 seher

Süper demek yetmez muhteşem. ..

09.08.2013 serci kanbir

izlenmesi gereken bir filmdi.çoook üzeldi,çok beğendim :)

12.07.2013 Ayten Agazade

yaz azərbaycanca yaz yada turkcə

14.07.2013 Vuqar

izlediğim en güzel filmlerden bir tanesi

11.07.2013 meftun fidan

haarikaaa

05.07.2013 zeynap y.

ABİİ GERCEKTEN GÜZEL FİLMMM..ELLERİNE SAĞLIKKK...OLD BOYS DA Bİ İZLENMELİ

15.05.2013 ERULLAH BAĞIŞLAR

başlarında iğrenç bir hapishane hayatı diye düşündüm ama sonlara doğru izlediğim en iyi BAŞARI filmi ... :((

02.05.2013 İsmail UMUT

AZİM+UMUT+BAŞARI...MUHTEŞEM BİR ANLATIM...GERİLİM DE CABASI

09.04.2013 MUNİSE

20 yıl önce izledim....sonra onlarca kez izledim....tavsiye ettim anlamadılar...zevkimden şüphe ettim....! AZİM::UMUT:BAŞARI....bundan güzel anlatılamaz artık....

09.04.2013 munise

kesinlikle izlenmesi gereken bir film daha tavsiye etmek istiyorum arkadaşlar, Gajini :) bana teşekkür edeceksiniz :))

23.03.2013 gülsüm genç

mükemmeeeel gajini

13.04.2013 sd

katılıyorum. Aamir Khan'nın bütün filimlerini izleyin hepsi süper özellikle My Nama Is Khan :)

11.05.2013 Gizem Çelebi

sayın gizem çelebi Aamir khan'ın oynadıgı,yönettiği my nama is khan diye bir film yok :) bahsettiğiniz film Shahrukh Khan'ın bir filmi :) lütfen Aamir khan hakkında yanlış bilgiler vermeyelim :)

28.06.2013 murat torun

oynamadı ama yapımcısı aamir khan

15.07.2013 burcu

3 idot..çok güzel.

27.02.2014 yıl

övgüyü fazlasıyla hakeden bir film

17.02.2013 kerem

3 kere seyrettim bir o kadar daha seyredebilirim

08.02.2013 nur kurt

izledim yine izleyeceğim süper

26.01.2013 nur kurt

mutlaka izleyin çok güzel...

26.01.2013 nur töre

Daha dün izledik eşimle. Mutlaka izlenmesi gereken bir film...

17.12.2012 kardelen

Ben bu filmi 3 kez izledim, ilk izlediğimde dedimki işte bu,hayatımdaki en güzel film

23.11.2012 behiye çiftçi

izleyip göreceğiz

17.09.2012 erdal öztekin

yeşil yoldan sonra en beğendiyim film.

15.09.2012 kamil erbey

Süper bir filmdi . Çok beğendim ..

30.06.2012 Osman Zafer Yılmaz

izledigim en güzel filmlerden birisi.izlemeyen mutlaka izlesin

24.06.2013 süleyman kahveci