Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

2014 LYS İÇİN TERCİH ZAMANI

2014 LYS için tercih zamanı
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.06.2014 - 11:45 | Son Güncelleme:

Üniversite Tercih Fuarı’nda hangi üniversiteye yerleşebileceğinizi öğrenin!

4, 5, 6 Temmuz'da İstanbul Lütfi Kırdar'da düzenlenecek Üniversite Tercih Fuarı’nda adaylar hangi üniversiteye yerleşebileceklerini öğrenecekler.

LYS sonuçları açıklandı. Üniversite adayları şimdi aldıkları puanla hangi üniversitede öğrenim görmeye hak kazandıklarını öğrenmeyi bekliyorlar.

4, 5, 6 Temmuz’da İstanbul Lütfi Kırdar‘da gerçekleştirilecek Üniversite Tercih Fuarı’na gelecek adaylar katılımcı üniversitelerin eğitim uzmanları ve akademisyenleri ile yüz yüze görüşebilecekler. Aday öğrenciler tercih danışma sisteminden faydalanarak hangi üniversiteye yerleşeceklerini daha şimdiden öğrenebilecekler.

Türkiye genelinde 100’e yakın üniversitenin katılımıyla gerçekleştirilecek olan bu büyük fuarda, katılımcı üniversitelerin rektörleri seminerler verecek. Adaylar istedikleri üniversitenin seminer programına katılarak üniversite rektörüyle tanışabilecekler.

Ayrıca fuar boyunca verilecek eğitim seminerlerine katılacak uzmanlar Doğru Tercih, Tercihin Altın Kuralları başlıklı sunumları gerçekleştirecekler.

Fuar 4, 5, 6 Temmuz tarihlerinde 10:00 -18:00 saatleri arasında üniversite adaylarına, eğitimcilere, velilere ve tüm ziyaretçilerine ücretsiz olarak açık olacak.
 

Yayın tarihi: 30.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.