Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PELİN KARAHAN: “ANNELİK HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ”

Pelin Karahan: “Annelik hayatımı değiştirdi”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.08.2018 - 12:23 | Son Güncelleme:

Bedri Güntay’la evlenip anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren Pelin Karahan aile hayatı hakkında Elele dergisine konuştu.

Adını 'Kavak Yelleri' dizisiyle duyuran Pelin Karahan, uzun süredir setlerden uzak. Eşi ve iki çocuğuyla mutlu bir hayat süren oyuncu, ''Mesleğim hayatımı, duruşumu etkilemedi ama çocukları etkiledi. Daha hızlı, daha öngörülü, daha sabırlı olmayı öğrendim. Bir an önce her şey olsun, bitsin isterdim, şimdi öyle değil'' dedi.

"BİZ DENGEYİ KURDUK"

Pelin Karahan, evlilik ve anne olmanın hayatını değiştirdiğini şöyle anlattı: ''Bazen bu yoğunlukta 'Bir yalnız kalsam' dediğim oluyor ama ne mümkün! Kendime ayırdığım vakit kuaföre gitmek olabiliyor ki artık o bile Ali Demir ile yapılan bir etkinlik halini aldı. Kitap okumaya filan asla fırsat olmuyor. Evlenmeden önce saatlerce resim yapabilirdim. O benim kendime ayırdığım zamandı. O da şu an mümkün görünmüyor. Evlilik öyle dışarıdan göründüğü kadar basit bir şey değil. O yüzden boşanmalar çok oluyor ya. Biraz sabretmeyi bilmek, biraz anlayışlı olmak lazım. Bir tarafın mutlaka alttan alması gerekiyor. Bu arada Bedri çocuklarla çok güzel ilgilenir, o anlamda beni çok rahatlatıyor. Dengeyi kurduk.''

pelin karahan

Yayın tarihi: 01.08.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.