Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAÇAK GELİNLER’İN ALMİLLA’SI İLE KEYİFLİ BİR SOHBET

Kaçak Gelinler’in Almilla’sı ile keyifli bir sohbet
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
Röportaj:’ YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Merve Hazinedaroğlu
 
 

08.10.2014 - 09:30 | Son Güncelleme:

Açelya Topaloğlu ile oyunculuğa geçişini ve gelecek planlarını konuştuk.

Sadece dans etmeye odaklanmışken annesinin aklını çelmesiyle oyunculuğa yönelen Açelya Topaloğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kaçak Gelinler dizisinin romantik Almilla’sı, aile hayatından gelecek planlarına kadar sorduğumuz bütün soruları içtenlikle cevapladı.

“OYUNCU OLMAM İÇİN ANNEM AKLIMI ÇELDİ”

Kaçak gelin Açelya Topaloğlu ile keyifli bir sohbet…

Oyunculuktan önce dans ediyormuşsunuz, danstan oyunculuğa geçisiniz nasıl oldu?

Aslında aklımda hiç yoktu. Hiç düşünmemiştim. İlk aklımı çelen annem oldu. Tabi ki ilk tepkim de ‘yapamam’ oldu. O sıralar bir dans grubunda dans ediyordum ve hiç bırakmaya niyetim yoktu. Annem ısrarcı değildi tabi ama aklıma da girmişti bir kere. Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin Actor Studio Müzikal bölümüne girdim, 7 ay orada eğitim aldım. Sonra konservatuar sınavına girdim ve kazandım. Tabi danstan da kopmuş değilim. Sonuçta müzik, dans ve tiyatro iç içe. Yani oyunculuğa geçişim annem sayesinde oldu diyebiliriz :)

Kaçak Gelinler’deki rolünüzden bahsedelim biraz, Almilla nasıl bir karakter?

Duygusal, romantik, hayalperest, saf, gerçek aşkı buluncaya kadar peşinden koşan, şirin bir kız. Kimi zaman arkadaşlarını tatlı diliyle yoran ve bazı durumlara karşı verdiği ilginç fikirlerinden dolayı onu tanıyan insanları şaşırtan biri. Hayatta karşısına çıkan her şeyi bir işaret olarak algılayan ve vejetaryen biri Almilla. Hayatını doğa, güneş, yoga ve Akif üzerine kuran, ilginç diye de nitelendirebileceğimiz biri :)

Yayın tarihi: 08.10.2014
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.