Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARTIK HERKES BALIKLA GENÇLEŞİYORLAR

Artık herkes balıkla gençleşiyorlar
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.09.2019 - 10:32 | Son Güncelleme:

Eylül ayının gelmesiyle balıkseverlerin heyecanlı bekleyişi son buldu. Ünlü Şef Rüzgar Sünbül, balık sezonunu başlamasıyla güzelliğine önem veren kadınlara müjdeyi verdi.

Rüzgar Şef, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu, kemik ve kasların gençleşmesini sağlayan fosforun büyük bölümünü balıktan temin edebileceklerini söyleyerek, “İnsan vücudu fosfora kemik ve diş oluşumu, hücre büyümesi ve onarımı, enerji üretimi, kalp kasının kasılması, sinir ve kas hareketleri, böbrek işlevleri açısından ihtiyaç duyar” dedi.

BOTOX YERİNE BALIK

Cilt güzelliği için önemli bir yere sahip olan fosforun balıktan temin edilmesiyle son zamanlarda hemen herkesin tercih ettiği botox ve dolguya gerek kalmadığını söyleyen Rüzgar Sünbül, “Fosfor vücut için önemlidir aynı zamanda cilt güzelliği ve sağlıklı yaşamak içinde balık sezonunun açılmasıyla ‘Denizden babam çıksa yerim’ sözü aslında sağlık açısından olduğu kadar cilt güzelliği zeka ilerlemesine neden olur. Kemik ve kaslara olan etkisiyle de botox ve dolguya gerek kalmadan cilt gerginliğini elde edebiliriz” dedi.

Yayın tarihi: 02.09.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.