Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TÜRKLER ORGAZMI NASIL TARİF EDİYOR?

Türkler orgazmı nasıl tarif ediyor?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.09.2017 - 00:00 | Son Güncelleme:

2005 yılında Doğan Kitapçılık AŞ tarafından çıkarılan ve 17 ilde, yüz yüze görüşmelerle yapılmış dev bir araştırma verilerine yer veren "Türkiye Cinselliğini Konuşuyor" kitabı, Türkiye'nin cinsellik haritasını gözler önüne seriyor.

“ORGAZM NEDİR?” SORUSUNA HER 10 KİŞİDEN 4’Ü CEVAP VEREMİYOR

Türkler orgazmı en çok boşalma (yüzde 23,5), cinsellikte doyum noktası (yüzde 12,5) ve cinsel ilişkiden zevk alma (yüzde 11,5) olarak tarif ediyor.

Yayın tarihi: 30.09.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Ben orgazmı nasıl tarif ediyorum? Orgazm, patlamaktır. Tıpkı bir buhar kazanının sürekli ısınması ve akabinde patlaması gibi! Tıpkı bir otomobil motorunun sürekli devirlenmesi ve vites atılmasıyla beraber rahatlaması gibi! Tıpkı bir uçağın sürekli hızlanması ve akabinde büyük bir patlama ile ses duvarını aşması gibi! Bu erkek orgazmıdır. Kadın orgazmının da bundan farklı olduğunu düşünmüyorum. Kadın orgazmının tek farkının sex esnasında birden fazla kez tekrarlanabilmesi olduğunu düşünüyorum...

14.03.2017 06:11:35 Gürhan Salihlili