Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVGİ DOLU BİR İLİŞKİ ÖNCESİ ATMANIZ GEREKEN 4 ADIM

Sevgi dolu bir ilişki öncesi atmanız gereken 4 adım
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.05.2016 - 15:47 | Son Güncelleme:

Sevgi dolu ilişkiye giden yolda atmanız gereken 4 adımı takip edin. Adım adım, hem sevgiyi daha fazla hissetmeye başlayacak hem de ilişkiniz için temelleri atmış olacaksınız.

1. ADIM: KALBİNİZİ AÇIN

“Hayatımda birisi olduğunda sevgi dolu hissediyorum” diye düşünüyorsanız, size bir sır vereyim: “Sevgiliniz olduğu için öyle hissetmiyorsunuz, öyle hissettiğiniz için sevgiliniz oluyor.”

Bir kadın mutlu olduğunda, eğlenceli hissettiğinde ve sevgisini gösterdiğinde, ışıltısı çok güçlüdür. Mıknatıs gibidir. Mıknatısın gücü içinden gelir ve o mıknatısı aktive etmek istiyorsanız, sevgi vermeye başlamalısınız.

Sevmek için illaki sevgiliniz olmasına gerek yok. Önce kendinizi severek başlayın. Kendinizle olan ilişkinizin yansımalarını gelecekteki ilişkinizde göreceğinizden şüpheniz olmasın. Sevgi dolu, huzurlu, keyifli ilişki için önce kendinize sevgi gösterin, kendinizi şımartın, kendinize yumuşak davranın. Kendinizi sevmeyi öğrenmeye ihtiyacınız yok çünkü aslında onu zaten biliyorsunuz. Sadece eğer son zamanlarda unuttuğunuzu fark ederseniz, hatırlamak için harekete geçin. Her gün ayna karşısında kendinizi takdir edin, “Kendimi çok seviyorum” diye tekrarlayın.

Sevgi vermeyi kendinizle de sınırlamayın, çevrenizdekilere de sevgi göstermeye başlayın. Daha fazla sevginin hayatınızda olmasına izin vermek istiyorsanız önce sevin.

Kalbinizi açın

Yayın tarihi: 18.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.