Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEKS OYUNCAKLARI VE SEKS OYUNLARI

Seks oyuncakları ve seks oyunları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
A. Cem Keçe’nin YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

UZMANA SOR
 
 

03.06.2013 - 09:30 | Son Güncelleme:

Tekdüze giden cinsel hayatınızı oyuncaklarla renklendirin.

Genellikle çiftler, cinsel hayatları monotonlaşmış olsa dahi, suçluluk duygusu yaşamaktan kaçınmak adına cinsel hayatlarını renklendirecek cinsel fantezilerden, seks oyunlarından ve seks oyuncaklarından yararlanmak istemiyor. Bu suçluluk duygusunun altında yatan kültürel düşünce sistemi, aile baskısı, cinsel mitler ve korkular, cinselliğin vazgeçilmezlerinden biri olan seks oyuncakları kullanımını olumsuz bir şekilde etkiliyor. Fakat düşünülenin aksine, hem cinsel fanteziler hem de seks oyuncakları bilinçli bir şekilde kullanıldığında, aşırıya kaçılmadığı ve kimseye zarar verilmediği takdirde, çiftlerin cinsel hayatına pozitif yararlar sağlayabiliyor. CİSED Onursal başkanı Cem Keçe, tekdüze giden cinsel hayatın daha iyi olması için seks oyuncaklarının kullanımı hakkında merak edilenlere açıklık getiriyor.

Cinsel hayatınızı renklendirmenin yolları

Her konuda olduğu gibi seks hayatının da monoton bir döneme girmesi beklenen ama kader olmayan bir durumdur. Yeter ki çift bu durumu alışkanlık haline getirmesin! Zaman zaman yaşanan tek düze hayat mücadelesi dâhilinde nasıl ki işten, evden, okuldan, aileden ve hatta çocuklardan bile soğutabiliyorsa, cinsel hayattan ve partnerden zevk alınmaması da olasıdır. Bu durumda yapılması gereken en önemli şey iyileştirme yöntemlerini öğrenip uygulamaya geçmek olacaktır.

Çiftler cinsel hayatlarını daha iyi bir noktaya getirebilmek için seks oyunları oynayabilirler ve seks oyuncaklarından faydalanabilirler. Eğer çiftin henüz bir seks oyuncağı yoksa ilişkilerine renk katmak için mutlaka bir tane almayı düşünmelidir. Çeşit çeşit toplar, kelepçeler ve kostümler, silikon dildolar, titreşimli vibratörler, penil oyuncaklar, cinsel isteği artırıcı spreyler, renkli, kokulu, geciktiricili, tırtıllı, halkalı, noktalı ve titreşimli prezervatifler hem daha çok zevk alabilmek hem de cinsel performansı artırmak için yapılması gereken en kolay ve hızlı değişim seçenekleridir. Deneyince farkı görmek mümkündür…

BU OYUNCAĞI KİMSE ELİNİZDEN ALAMAYACAK!

Yayın tarihi: 03.06.2013
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.