Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KADINLAR NASIL MUTLU OLUR?

Kadınlar nasıl mutlu olur?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.06.2016 - 08:57 | Son Güncelleme:

İşte birbirinize sevginizi göstermenin 5 yolu...

Dünyada bu konuda birçok çalışma yapılmış. Ancak hala kadınların nasıl mutlu olacağı netleşmiş değildir. Hatta kadınların çoğu kendini neyin mutlu edeceğinden haberdar değildir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer, kadınların nasıl mutlu olacağını anlattı.

Cinsel terapi merkezimize tedaviye gelen kadınlara sorarız? ''Partnerinizin sizin için ne yapması sizi mutlu eder?'' Çoğu kadın daha önce bu soruyu kendisine hiç sormamıştır aslında.

kadın erkek

Bizler, kadınlar ve erkekler olarak birbirimizden farklı olduğumuzu bilmiyoruz. Farklılık hem fiziksel hem de ruhsal anlamdadır. Daha anlaşılır bir ifade ile erkekler tek düğmeli, kadınlar çok düğmeli bir varlıktır. Yani kadınlar, erkeklere göre daha karmaşık bir yapıya sahiptir. Kadınlar ve erkeklerin en büyük yaptıkları hata, birbirlerini kendi istedikleri kalıplara sokmaya çalışmalarıdır. En büyük diyorum çünkü erkeklerin doğasında kendilerine akıl verilmesi, yanlışlarının söylenilmesi onlara mutsuzluk verir. Kadınlar da erkeklerin kendileri kadar hassas davranmalarını, kendilerinin erkeklerden istediklerini erkeklerin akıl etmesini beklerler. Kadın ve erkeğin birbirlerine empati yapabilmesi için birbirlerinin doğasını çok iyi bilmeleri gerekir. Eğer bunu bilirlerse birbirlerine karşı gereksiz beklentiler içine girmezler.

doktorsitesi.com 'a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Yayın tarihi: 01.06.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.