Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KADINLAR GENİTAL ESTETİĞE NEDEN İHTİYAÇ DUYARLAR?

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
Burcu Kardaş Arslan’ın YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

 
 

26.09.2016 - 14:10 | Son Güncelleme:

VAJİNA GENİŞLEMESİNİN DE ÇÖZÜMÜ VAR

estetik

İç dudakların çevrelediği vajina yine sıklıkla müdahale edilen bir bölgedir. Hastaların hemen tümü doğum yapmış olan hastalardır ve vajinalarının genişlemesinden kaynaklanan cinsel haz eksikliğinden/ yokluğundan şikâyet etmektedirler. Normalde vajina genişliği kapalı halde iki parmak genişliğindedir. Ancak kişinin vajinası iki parmaktan daha geniş ise ameliyat olması gerekir gibi bir anlam çıkarılmamalıdır. Vajinanın şikâyete konu olması tümüyle kişiye bağlıdır.

Yayın tarihi: 26.09.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

Herkes halinden bir memnun olsa en güzelidir ,cünkü lokal anestezi ile olmaz ve bir ameliyattir. Sadec klitoris üzeri tamamen örtülü ise özel bir teknik Amerika´da da kullaniliyor .E$lerin istekleri dogrultusunda.Buna mukabil iyi bir cerrahi kanli bicakli olmakla birlikte genital bölgede en iyi sonuc laserle alinmaktadir.Hasta ve e$i bu durumdan muzdarip ise ! Yoksa sadec bir kisinin grdügü bir yer mahrem. Bir kepce kulak veya burun veya liposuction degil . Saygilar.

27.09.2016 16:27:03 Leyla Artukoglu

Yani diyorsun ki vagina etetiği çapkınlıkla bozuluyor? Bu cehaletle hiç evlenmesen daha iyi olur! İnsanlığın hayrına olur!

27.09.2016 15:28:12 Omer Faruk
3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER