Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KADINLAR GENİTAL ESTETİĞE NEDEN İHTİYAÇ DUYARLAR?

  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.09.2016 - 14:10 | Son Güncelleme:

EN SIK İÇ DUDAK OPERASYONUNA İHTİYAÇ DUYULUYOR

Dış dudakların çevrelediği ince yaprak şeklindeki doku iç dudaktır (labia minör). İç dudaklar üstte klitoris bölgesinin üstünde birleşirler, altta ise vajinayı sararak birleşirler. En sık yapılan genital bölge operasyonu iç dudaklara yöneliktir. İç dudaklar normalde dış dudakların içinde konumlanır. İç dudaklarla ilgili en fazla şikâyet estetik görüntüden olmaktadır. Sonrasında hijyen eksikliğine bağlı koku ve medikal tedaviye rağmen giderilemeyen akıntı, dar giysilerde sıkışarak ağrı - acı vermesi gibi rahatsızlıklar gelmektedir.

Yayın tarihi: 26.09.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

Herkes halinden bir memnun olsa en güzelidir ,cünkü lokal anestezi ile olmaz ve bir ameliyattir. Sadec klitoris üzeri tamamen örtülü ise özel bir teknik Amerika´da da kullaniliyor .E$lerin istekleri dogrultusunda.Buna mukabil iyi bir cerrahi kanli bicakli olmakla birlikte genital bölgede en iyi sonuc laserle alinmaktadir.Hasta ve e$i bu durumdan muzdarip ise ! Yoksa sadec bir kisinin grdügü bir yer mahrem. Bir kepce kulak veya burun veya liposuction degil . Saygilar.

27.09.2016 16:27:03 Leyla Artukoglu

Yani diyorsun ki vagina etetiği çapkınlıkla bozuluyor? Bu cehaletle hiç evlenmesen daha iyi olur! İnsanlığın hayrına olur!

27.09.2016 15:28:12 Omer Faruk
3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER