Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HASTALIKLARIN KALKANI SİBİRYA GİNSENGİ

Hastalıkların kalkanı Sibirya Ginsengi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.07.2019 - 00:00 | Son Güncelleme:

Sibirya Ginsengi, tıpta en az 2 bin yıldır biliniyor. Bağışıklık sistemini destekleme, bedeni zararlı toksinlerden arındırma, enerji seviyelerini güçlendirme, yaşlanmayı geciktirme gibi özelliklere sahip. En dikkat çekici olanı; tümör hücrelerinin gelişimini durdurduğu bilimsel çalışmalarla kanıtlandı.

Tıbbi etkileri arasında vücudun genel durumunu iyileştirme, zihinsel aktiviteyi güçlendirme ve hastalanmaya karşı koruma özelliği olan bir tıbbi bitkiden söz edeceğim; Sibirya Ginsengi'nden. "Adaptojen" bir bitkidir ve aslen Asya kökenlidir. Vücut enerjisini yükseltir, ruh halini iyileştirir, günlük yaşanan stresten kurtarır. Sibirya Ginsengi'nin ekstraktı dünyada çok biliniyor. Fiziksel ve zihinsel aktiviteyi arttırmasının yanı sıra, bağışıklık sistemini geliştirmede de etkili tıbbi bitkiler arasında. Vücuttaki virüs, bakteri gibi patojen bulaşıcı organizmalara veya kanser hücrelerine karşı savunma mekanizmalarını harekete geçiriyor. Bir başka yararı yaşlılığı geciktirmesi.

Yayın tarihi: 26.07.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

harika

29.07.2019 09:34:24 hasso cano