Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SINAVA GİRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada sınava girmek ne anlama gelir?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.06.2019 - 09:29 | Son Güncelleme:

Rüyada sınava girmek gerçek hayatta da bir sınavın habercisi olabilir. Rüyada sınav görmek, kişinin önündeki hayata delalet eder. Genel anlam itibariyle hayatın kalanının başarılar ve güzelliklerle dolacağına, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada sınavda olduğunu görmek kendini yaşadığı olaylara çok kaptırıyor, bu durum bazen kendisine mutluluk getiriyorken bazen de haddinden fazla üzülmesinde neden oluyor demektir.

Rüyada bir işe girmeniz veya okuldan diploma almanız için bir sınava girdiğinizi görmek, geçirdiğiniz heyecanlı günlerin tesirinden henüz kurtulamadığınıza, biraz gezip eğlenmeye, başınızı dinlemeye ihtiyacınız olduğuna delalet eder.

Rüyada sınav kağıdı görmek; kişinin sabrının, vicdanının ve aklının sınav edileceği yani sınanacağı bir olay yaşamasına ve bu durumda tutunacağına işaret eder.

Rüyada sınavı kazandığını görmek, rüya sahibinin hayatta kazanacağı başarılara ve mutluluk verici güzel olaylarla karşılaşmasına delalet eder.

Rüyada girdiği sınavı kaybetmek, başarısızlık sonucunda umutsuzluğa kapılmak ve uzunca bir süre karamsar olmak anlamına gelir.

Rüyada sınav soruları görmek ise rüya sahibinin bu başarı için bir kutlama düzenleyip yakınları ile bir araya geleceğine yorumlanır. 

RÜYADA SINAV GÖRMEK İLE İLGİLİ YORUMLANMIŞ RÜYALAR

Yayın tarihi: 12.06.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.