Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIRIK AYNA GÖRMEK

Rüyada kırık ayna görmek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.06.2014 - 09:55 | Son Güncelleme:

Rüyada kırık ayna görmek, rüya sahibi kişinin bir takım şansızlıklara maruz kalacağına ve ileriye yönelik hayallerini bir süre daha ertelemesi gerektiğine işaret eder. Kırık ayna şayet duvarda asılıysa yaşanacak şansızlığın uzun süreceğine, yerde parçalanmış kırık ayna görmek ise, farklı zamanlarda yaşanacak ufak üzüntü ve şanssızlıklara yorumlanmaktadır.

Rüyada ayna görmek, rüya sahibinin çok gururlu bir şahsiyet olduğuna delalet eder. Kişinin kendisini aynada güzel ve bakımlı görmesi, kısmetinin artacağına ve geleceğinin parlak olacağına, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına işaret eder. Rüyada çatlamış ayna görmek yaklaşan sıkıntıların habercisidir. Yaklaşan bir düşmanlığın habercisidir.

Rüyada eski bir aynanın kırılması üzerinizdeki nazarın çıktığına yorumlanır. Aynı zamanda sırlarınızı paylaştığınız kişilere dikkat etmeniz gerektiğine ve atılacağınız bazı işlerde daha dikkatli olmanız gerektiğine ve size zarar vermek isteyen kişilerin başarıya ulaşamayacağı anlamına gelir.

Yayın tarihi: 04.06.2014
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.