Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAZA YAPMAK NEYİN HABERCİSİ?

Rüyada kaza yapmak neyin habercisi?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.06.2019 - 00:00 | Son Güncelleme:

Rüyada kaza yaptığını görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri yaşamak istediği ve kendisine çok güzel şeyler katacak olan bir ilişkiye kısa bir zaman içerisinde kavuşacağına işarettir.

Kaza yapan kişi iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atabilir. Bu sayede çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine ve refah içinde yaşayacağına delalet eder.

RÜYADA BAŞKASININ KAZA YAPTIĞINI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada başkasının kaza yaptığını görmek son zamanlarda bozulan iş hayatının yakın bir zaman içerisinde çok büyük çaba gösterilerek düzeltileceğine delalet eder. Ayrıca çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına işarettir.

RÜYADA KAZA YAPTIĞINI DUYMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada kaza yaptığını duymak, rüya sahibinin iyi kazanç elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada trafik kazası yaptığını görmek, kişinin çok sıkıntılı zamanlar yaşayarak pişeceğine, daha aklı başında kararlar alacağına yorumlanır. Kaza geçirmek ise kişinin hayatında bazı sıkıntılar ile karşılaşacağına delalet eder.

RÜYADA KAZA YAPMAKTAN KURTULMAK NE ANLAMA GELİR?

Bu rüya bir tehlikeyi ucuz atlatmak olarak yorulur. Kaza yapmaktan kurtulamamak ise çaresizce başa gelen olaya boyun eğmek olarak yorumkanır.

Yayın tarihi: 27.06.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.