Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAPSE GİRDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada hapse girdiğini görmek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.06.2019 - 16:30 | Son Güncelleme:

Rüyada hapse girdiğini görmek, uzun ömre ve dostlarla beraber bir araya gelmeye delalet eder. Hapishane görmek genel olarak kişinin bir engele maruz kalacağını gösterir. Bu rüya sıkıntılarının sonunda umduğu rahata, ümitsizlikten sonra düşlediği büyük güce, daha iyi kazanca işarettir.

Kişi kendi arzusu ile bir hapishaneye (cezaevine) girdiğini görüyorsa, günah işlemeyeceği bir hayatı tercih edeceğine yorumlanır. Rüyada hapis cezası almak, kişinin hayatındaki tüm sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına ve genel olarak mutlu haberler alacağına işaret eder.

RÜYADA HAPSE DÜŞMEK

Rüyasında hapse düşüp ardından da kaçtığını gören kimse, önce kendisini ve hayatını sınırlandıran bir durum içine girip bir müddet sonra da bu sıkıntılı durumdan kurtulacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin gizli bir hayranı olduğunu ve yakında o kişiyle tanışacağına da tabir eder.

HAPİSHANE RÜYALARI HAKKINDA TÜM YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN

Yayın tarihi: 20.06.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.