Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.01.2019 - 11:09 | Son Güncelleme:

Rüyada hamile olduğunu görmek neye işarettir? Rüyada kadının hamile olması ne demektir? Rüyada erkek kendini hamile görürse bunun anlamı nedir? Bir kişinin rüyasında hamile birini görmesi nasıl yorumlanır?

Rüyada kendinizin hamile olduğunuzu görmeniz, beklediğiniz önemli bir işin gerçek olacağına ya da mutluluk verici bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyasında hamile olduğunu gören kişinin malı artar. Rüyada hamile olduğunu gören kadının zengin olması övüleceğine işaret eder. Bazen hamilelik, aşk ve sohbete işaret eder. Yaşlı bir kişinin hamile olduğunu görmesi yokluktan sonra zenginliğe kavuşmasına işaret eder.

Hamile olmak iyi bir haber almaya delalet eder ya da beklenen haberin olumlu bir sonuç bulacağına işarettir. 

Rüyada sadece kadınlar kendilerini hamile olarak görmezler.  Rüyada hamile olduğunu gören erkek sakladığı ve ortaya çıkmasından korktuğu bir şeylerin onu üzeceğine yorumlanır. Rüyada hamile birini görmek ise, başarıya, bol kazanca işarettir.

"RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK" İLE İLGİLİ RÜYA YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Yayın tarihi: 24.01.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.