Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.11.2017 - 17:10 | Son Güncelleme:

Rüyada eski sevgiliyi görmek bekar olanlar için ayrı evli olanlar için ayrı yorumlanır. Siz de rüyanızda eski sevgilinizi gördüyseniz ve bir türlü neden gördüğünüze anlam veremiyorsanız rüya yorumcumuz Kahin'e rüyanızı yorumlatabilirsiniz.

Rüyada görülen sevgili, bekar olanlar için güzel bir karşılaşma ve mutlu bir evlilik olarak yorumlanır. Ya da uzun zamandır ödeyemediğiniz bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğinizin habercisidir. Evli iseniz gördüğünüz rüya aile huzurunun bozulacağına işarettir.

Rüyada görülen sevgili güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ve asık suratlı ise bir dedikodu yüzünden aranızda bir tartışma yaşayacağınıza işarettir. 

Sevgili ile gezmek isteklerinize kavuşacağınıza, sevgili ile tartışmak ise yakın zamanda evleneceğinize işarettir.

Bazen de, rüyada sevgili görmek, sevgilisi olanlar için ayrılık, olmayanlar için yeni bir sevgili olarak yorumlanır.

RÜYAMDA ESKİ SEVGİLİMİ GÖRÜYORUM

Merhabalar rüyamda eski sevgili görüyorum 2 gündür. Şu an ondan nefret ediyorum. Rüyamda bile olsa görmek canımı sıkıyor. Neden rüyamda görüyorum diye merak içindeyim. Şimdiden teşkür edrim.

KAHİN'İN RÜYA TABİRİ

Siz nefret ederek, bilinçaltınızda onu besliyorsunuz. Nefret etmeyi bırakmadığınız sürece yükünü de çekmek zorunda kalacaksınız. Onu düşüncelerinizden salın ve unutun. Unutmak en büyük cezadır.

SİZ DE GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYANIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ KAHİN'E YAZIN

 

 

SİZ DE GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYANIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ KAHİN'E YAZIN, SİZİN İÇİN YORUMLASIN!

Yayın tarihi: 20.11.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (13)

Rüyamda eski sevgilimi gördüm çok hastaydı titriyordu, onda başka birşeyler in olduğunu düşünüp hocaya götürdüm hoca bayan dı fakat tırnakları uzund ve tırnaklarının üzerinde kalın tabakaydı

31.12.2017 12:45:17 Nihal bilcan

Selamın aleyküm ben rüyamda eski sevgilim pisman olduğunu ve tekrar barismak istediğini söyledi görüştük ben diyorum beni tekrar bırakmayacağına söz ver diyordum oda Allah Sait seni bir daha asla birakicam diyordu ama benim hala aklımda bırakır düşüncesi vardı lütfen yorumlarmisiniz

13 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER