Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVARIN YIKILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada duvarın yıkıldığını görmek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.07.2019 - 11:35 | Son Güncelleme:

Her gece uyuduğumuzda farklı rüyalar görür ve bunların anlamlarını merak ederiz. Bazen uyanır uyanmaz gördüğümüz rüyaların anlamlarını internette araştırırız. Peki, rüyada duvarın yıkıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada duvarın yıkılması neye işaret eder?

Rüyada duvar yıkılması, rüyayı gören kişinin mesleğinde performansının en düşük olacağı ve bu nedenle de başarısının düşeceği kötü bir dönem geçireceği anlamına gelir. Yanlış işlere girerek zarar etmeye, elindekileri avucundakileri kaybetmeye, yokluğa düşmeye ve fakirleşmeye delalet eder.

Bir kişi eğer rüyasında üzerine duvar yıkıldığını görürse o kişi dünya mallarından ve kazançtan yana ihya olacak demektir. Rüyayı gören kişinin herkesin eline geçmeyecek kadar özel fırsatlar geçeceğine ve rüya sahibinin zenginlikten yana bolca nasipleneceğine yorulur. Rüyada depremde duvarın yıkıldığını gören kişi sıkıntı ve sorun yaşayacağına alamet eder. Üzülmeye ve hastalanmaya işarettir.

Rüyada evin duvarının yıkılması ise hane içi ile değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin ailesinde zor günlerin yaşanacağı anlamına gelir. Aile içinde bir hastalığın ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Yayın tarihi: 27.07.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.