Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CİNSEL ORGAN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada cinsel organ görmek ne anlama gelir?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.10.2019 - 00:00 | Son Güncelleme:

Rüyada cinsel organ görmek; sevince, mutluluğa ve yakın bir zamanda eline beklenmedik miktarda büyük bir para geçeceğine işarettir.

Rüyada bir erkeğin cinsel oraganını görmek, mal ve evlatla yorumlanır. Rüyada cinsel organının çok fazla büyüdüğünü görmek,  evladın ve malın bereketli olmasına delalet eder. Rüyada cinsel organın sert bir şekilde görülmesi, sevinç, gayret, çalışma ve ihtiyacı gidermeyle yorumlanır.

Rüyada cinsel organının kesilmiş olduğunu görmek, o kişinin öleceğine ya da erkek çocuklarının neslinin tükeneceğine delalet eder.

Rüyada bir kadının cinsel organını görmek, onun erkeklik taslamasına işarettir. Rüyada cinsel organını tutmak, refah ve neşedir. Eliyle cinsel organını tutup çıkardığını tekrar yerine koyduğunu gören kişinin oğlu olur. Rüyada erkek cinsel organının bakırdan veya demirden ya da herhangi bir madenden yapılmış olduğunu gören kişi, çok zengin olur.

Yayın tarihi: 11.10.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.