Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SELPAK PARFÜMLEME TEKNOLOJİSİYLE ÖN YARGILARI SİLİYOR

Selpak parfümleme teknolojisiyle ön yargıları siliyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.07.2018 - 15:05 | Son Güncelleme:

Selpak, parfümlü tuvalet kağıdının cilde zararlı olabileceğine yönelik oluşan ön yargıları, özel teknolojisiyle parfümü yaprağa değil rulonun ortasına uygulayarak siliyor. Bu sayede cilde temas etmeyen parfümüyle Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdı hem yetişkin hem de çocuklarda güvenle kullanılabiliyor.

 Selpak, parfümlü tuvalet kağıtlarına karşı olan önyargıları da siliyor. Selpak, parfümlü tuvalet kağıdının cilde zarar verebileceğini, hassas cilde sahip kişiler ve çocuklar tarafından kullanılamayacağını düşünenlerin tuvalet kağıdı alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyor.

Selpak tarafından özel olarak geliştirilen Fresh Center teknolojisi ile parfüm, yaprağa değil tuvalet kağıdı rulosunun iç kısmına uygulanıyor. Bu sayede parfüm cilt ile temas etmiyor. Hassas cilde sahip kişiler ve çocuklar tarafından da kullanılabilen Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdı, aynı zamanda çok beğenilen pudra kokusuyla banyoların havasını değiştirerek ferah bir ortam yaratıyor. 

Dermatolojik olarak test edilen Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdı kendisi ve ailesi için en iyisini isteyenler için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.
 

Yayın tarihi: 05.07.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.