Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ONU ÇİZGİ FİLM KARAKTERİ SANDIYSANIZ, YANILDINIZ!

Onu çizgi film karakteri sandıysanız, yanıldınız!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.10.2012 - 14:51 | Son Güncelleme:

Ukraynalı Anastasiya Shpagina, bir Japon anime karakterinin gerçeğe dönüşmüş hali.

Çok sevdiği anime karakterlerine benzemek uğruna bu zamana kadar çeşitli uğraşlar veren 19 yaşındaki Ukraynalı Anastaiya Shpagina, her gün bu hale gelebilmek için yarım saatini göz makyajına ayırıyor. Epey kilo verip 40 kiloya düşen genç kız, onlara daha fazla benzemek için ameliyat olmayı dahi düşünüyor.

Kocaman cam gibi gözleri, mor saçları ve havalı pozuyla Ukraynalı Anastasiya Shpagina, bir Japon anime karakterinin gerçeğe dönüşmüş hali.

Kendisini Japonca ismi Fukkacumi olarak tanıtan 19 yaşındaki Shpagina, anime olmak uğruna saçlarını boyadı, üst dudağını şekillendirdi hatta beli yeterince ince olsun diye 40 kiloya kadar indi. Dahası Shpagina’nın göründüğü gibi görünebilmesi için her gün yarım saat boyunca kendine göz makyajı yapması gerekiyor. Ancak bununla da yetinmeyen genç kız gözlerini animelere benzetmek için ameliyat olmayı bile düşünüyor.

Facebook’ta 10 binden fazla hayranı olan Shpagina, makyajını nasıl yaptığını gösterdiği videoları da YouTube’da izlenme rekorları kırıyor. Animelerdeki kadın karakterler büyük gözleri ve incecik belleriyle gerçek insanlardan çok farklı ölçülere sahipler.

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 01.10.2012
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.