Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İFADENİZ DEĞİŞMEDEN DAHA GENÇ GÖRÜNEBİLİRSİNİZ

İfadeniz değişmeden daha genç görünebilirsiniz
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.10.2018 - 09:53 | Son Güncelleme:

İfadenizi değiştirmeden 5-10 yıl öncesi halinize geri dönüş yapmak ister miydiniz? İfade eksikliği yaşamadan eskisi gibi gülümseyerek, Doğallıktan ödün vermeden, ifadenizi değiştirmeden, natürelliği koruyarak gençleştirme sağlayan Örümcek Ağı estetiğini, Dr. Gina Moret anlatıyor.

AMELİYATSIZ BİR ŞEKİLDE CİLDİ DESTEKLİYOR

Cildimizin desteğe ihtiyacı var özellikle de yaz mevsiminin bittiği, yavaş yavaş soğukların başladığı bu mevsimde. İşte Örümcek Ağı Estetiği, cilde ameliyatsız bir şekilde destek verebilen bir mekanizmaya sahip.

İFADE EKSİKLİĞİ YAŞANIR MI?

Öte yandan insanlar yapılan herhangi bir uygulama ile ifade eksikliği yaşama ihtimalinden korkuyorlar. Eskisi gibi gülümseyememek, donuk bir ifadeye sahip olmak, doğaldan çıkmak, yapaya geçiş yapmak da en istenilmeyen mevzular aslında.

CİLT SIKILAŞIYOR, ÇİZGİLER YOK OLUYOR

Örümcek Ağı Estetiği bunu başarıyor, ifadenizi değiştirmeden 5-10 yıl öncesi halinize geri dönüş yapabiliyorsunuz. Medikal ipler cilt altına örülür örülmez, vücut reaksiyon gösteriyor ve bölgeyi tazelemek için kolajen miktarını artırıyor, kendi biyolojik ağını bu iplerin etrafına örmeye başlıyor. 6 ay içerisinde yerleştirilen ipler erise de bedenin kendi ördüğü ağ baki kalıyor. Diğer taraftan lifting etkisi açığa çıkıyor, cilt sıkılaşıyor, çizgiler yok oluyor ve en önemlisi cilt toparlanıyor.” 

Yayın tarihi: 25.10.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.