Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HER KADININ DOLABINDA OLMASI GEREKEN 8 SÜTYEN MODELİ

Her kadının dolabında olması gereken 8 sütyen modeli
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.05.2016 - 10:38 | Son Güncelleme:

Her kadın için doğru sütyen seçimi önemlidir. Kusursuz bir görünüş için her kadının dolabında mutlaka olması gereken 8 sütyen modeli..

İç çamaşırı seçiminde seksilik çoğu zaman ön plana alınsa da bazen seksilik ihtiyaçlar doğrultusunda geri plana atılabiliyor. Kimi zaman derin dekolteli kıyafetler kimi zaman sıradan bir tişört kimi zamansa straplez kıyafetler tercih edilebiliyor. Kusursuz görünmek isteyen kadınlar ise kıyafetlerine uygun sütyen seçimi ile kusursuz görünüşlerini koruyor. Kusursuz görünüşünden ödün vermek istemeyenler için her kadının dolabında bulunması gereken sütyen modelleri…

1. STRAPLEZ SÜTYEN

Straplez

Özellikle yaz aylarında kurtarıcı rolü üstlenen bu sütyen modeli mutlaka dolabınızdaki yerini almalı. Askısız veya düşük omuz elbise ve bluzlarınızda tercihiniz olacak sütyen modeli kesinlikle straplez olmalı!

2. DOLGULU SÜTYEN

Dolgulu

Küçük göğüslere sahip kadınlar için vazgeçilmez bir sütyen modelidir. Göğüsleri büyük gösterme konusunda oldukça iyi olan bu model rahatlığıyla da tercih ediliyor.

3. PUSH-UP SÜTYEN

Push-up

Olduğundan daha büyük görünen göğüsler için push-up sütyenler tercih edilmeli. Ayrıca bu model, göğüsleri yukarı doğru kaldırıyor.

4. SPOR SÜTYENİ

Spor

Her kadının dolabında mutlaka yer alması gereken sütyen modellerinden birisi de spor sütyeni.. Rahat ve kullanışlı olmasının yanı sıra egzersiz sırasında göğüsleri sıkı tutar ve destekler.

5. TOPARLAYICI SÜTYEN

Toparlayıcı

Toparlayıcı sütyenler daha çok büyük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilmeli. İstedikleri kıyafetleri giymekte göğüsleri yüzünden zorlanan büyük göğüslü kadınlar, toparlayıcı sütyenler ile göğüslerinin 1-2 kup daha küçük gözükmesini sağlayabilir ve istedikleri kıyafeti giyebilirler.

6. TİŞÖRT SÜTYENİ

Tişört

Sıradan bir günde rahatlıktan yana olanların giydiği tişörtler ile tercih edilen bir sütyen modeli… Bu sütyenler giydiğinizde tişörtünüzden belli olabilecek izler yapmıyor ve vücuda oturarak göğüslerin daha sıkı görünmesini sağlıyor.

7. SİLİKON SÜTYEN

Slikon

Bu sütyen modeli içerisinde bulunan yapışkan sayesinde göğüslere yapışıyor ve hafifçe yukarıya kaldırıyor. Ayrıca sırtı açık elbise tercih edeceğiniz bir günde kurtarıcınız olabilir bu yüzden mutlaka dolabınızda bulunmalı.

8. EMZİRME SÜTYENİ

Emzirme

Her annenin dolabında mutlaka yer alması gereken sütyen modellerinden birisi. Bebeğinizi emzirirken sürekli sütyen çıkarma ihtiyacına son veren bu model ile bebeğinizi rahatlıkla emzirme imkanı sağlıyor. Emzirme esnasında yalnızca göğüs bölgenizi açmanız yeterli.
 

Yayın tarihi: 17.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.