Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEŞ BOYUTLU CİLT BAKIMI NEDİR?

Beş boyutlu cilt bakımı nedir?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.04.2016 - 08:00 | Son Güncelleme:

Yüzümüz ile ilgili pek çok yenilik ve yöntem arasında kaybolmamak mümkün değil. “En uygunu hangisi?”, “Yaptırsam nasıl olur?”, “Fayda görür müyüm?” gibi sorular herkesin kafasında vardır. İşte bu noktada 5 boyutlu cilt bakımı ile gerçekçi ve kişiye özel çözümler sunulmaktadır.

Maalesef ki başvurulan çoğu güzellik merkezinde yüzünüze şöyle bir bakılıp cilt tipiniz hakkında yargıya varılarak birtakım ürünler önerilmektedir. Bu tip öneriler bilimsel verilere dayanmadığı için sağlıklı sonuçlar verememektedir.

5 boyutlu cilt bakımının amacı kişinin ihtiyacına ve cilt özelliklerine göre uygulamalar yapılması ve bakım teknikleri uygulanmasıdır. Op. Dr.Hakkı Yücel Demir 5 boyutlu cilt bakımının tüm detaylarını anlatıyor.

5 BOYUTLU CİLT BAKIMIN AŞAMALARI

1 BOYUT: CİLT ANALİZ TESTİ

Cilt bakımı

Skin Dna genetik cilt analiz testi uygulanarak, hastaların yanak içinden alınan sürüntü ile genetik çalışması yapılıp deri özellikleri (güneş hassasiyeti, şeker harabiyeti, lekelenme riski, elastikiyet ve yaşlanma süreci), gereken uygulamalar, beslenme önerileri ve ürünler hakkında kanıta dayalı bir rapor elde edilir.

doktorsitesi.com 'a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Yayın tarihi: 14.04.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.