Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ YILA ANNE YEMEKLERİ İLE MERHABA DEYİN!

Yeni yıla anne yemekleri ile merhaba deyin!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.12.2017 - 00:00 | Son Güncelleme:

Annelerin evlerinde çocukları için sevgiyle yaptıkları yemekleri; ev yemeği seven, anne yemeği özlemi çekenlerle buluşturan MammaMe, yılbaşı sofrasını anne yemekleri ile donatmak isteyenler için kolları sıvadı.

Mame’lerin yeni yıl için özel olarak hazırladıkları; yaprak sarmadan zeytinyağlı barbunyaya, kuru dolmadan salata çeşitlerine, humustan iç pilava, et yemeklerinden birbirinden lezzetli tatlılara kadar anne sevgisi ile evde taze taze hazırladıkları yemekler, yüzde 100 sızdırmaz mikrodalga fırına uyumlu kaplarda ve yine bir kadın girişimi tarafından örülen pamuk iplikten yapılmış filelerde tüketicinin belirlediği saatte adrese teslim ediliyor.

Siz de yılbaşının coşkulu atmosferini anne yemeği eşliğinde tamamlamak için mamame.com.tr’ye girip yemeği nereye istediğinizi işaretlemeniz hangi yemeği hangi MaMe'den istediğinizi, miktarını ve ne zaman teslim edilmesini istediğinizi yazmanız yeterli.

Yayın tarihi: 25.12.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.