Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TEGV’DEN ALACAĞINIZ DÜNYA KADINLAR GÜNÜ SERTİFİKASI İLE EĞİTİME DESTEK

TEGV’den alacağınız Dünya Kadınlar Günü Sertifikası ile eğitime destek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.03.2019 - 12:58 | Son Güncelleme:

TEGV Dünya Kadınlar Günü Tebrik Sertifikası ile sevdiklerinizi bu özel günde mutlu ederken, çocuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana imkânı kısıtlı çocuklarımızı eğitim desteğiyle buluşturan ve faaliyetlerine destek vermek isteyenler için farklı ve birbirinden etkili ürünlerle bağış olanağı yaratan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı; bu ürünlerden biri olan Dünya Kadınlar Günü Tebrik Sertifikası ile çocukların eğitimine destek olmanıza katkı sağlıyor.

Dünya Kadınlar Günü Tebrik Sertifikası ile sevdiklerinizin özel gününü kutlarken çocuklarımızın nitelikli eğitimle buluşmasına destek olabilir, onların mutluluğuna ve daha iyi bir gelecek hayallerine ortak olabilirsiniz.

Basılı ya da elektronik; iki ayrı formdan birini tercih ederek alacağınız her sertifika ile dilediğiniz sayıda çocuğun eğitimine destek olabilir, sevdiklerinizin dünya kadınlar gününü kutlarken çocuklarımızın umutlarını ve mutluluklarını da paylaşabilirsiniz.

Yayın tarihi: 07.03.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.