Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

‘SİHİRLİ MUCİZELER; ARINMA – KORUNMA’ KİTABI ÇIKTI

‘Sihirli Mucizeler; Arınma – Korunma’ kitabı çıktı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.01.2020 - 17:19 | Son Güncelleme:

Yazar Zafer Altıntaş'ın ‘Sihirli Mucizeler; Arınma – Korunma’ isimli raflarda yerini aldı. Kitap; meditasyon, negatif enerjilerden arınma gibi konularda adeta rehber niteliği taşıyor.

Bugüne kadar sağladığı farkındalıklarla onlarca kişinin içindeki ışığın açığa çıkmasına kılavuzluk eden Zafer Altıntaş, deneyimlerini ‘Sihirli Mucizeler; Arınma – Korunma’ isimli kitapta derledi.

Bir rehber olarak ele alınabilecek kitapla temel olarak başlangıç seviyesinde meditasyon yapmak, çakraların işlevlerin tam olarak yerine getirmesini sağlamak, aurayı dışarının kirli enerjilerinden arındırmak, özetle evrenin aslında önümüze altın tepsiyle sunduklarını, burnumuzun dibindekini görmemiz amaçlanıyor. Bize ait olmayan enerjilerden arınmayı kendine odak noktası olarak seçen Zafer Altıntaş, hayatımızdaki en küçük ayrıntının bile bizi ne kadar çok etkilediğini olabilecek en sade dille anlatıyor.

Yayın tarihi: 13.01.2020
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.