Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PREZERVATİF ALIRKEN UTANANLARA YARATICI ÇÖZÜM

Prezervatif alırken utananlara yaratıcı çözüm
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.09.2018 - 10:24 | Son Güncelleme:

Türkiye’nin lider prezervatif markası Okey, prezervatif almaya utananları rahat ettirecek sıra dışı bir kampanyaya imza attı. Ürün ambalajlarını tıpkı bir müzik albümü şeklinde hazırlayan Okey, albüm kapaklarında yer alan şarkı isimleriyle de ürün özelliklerine gönderme yapıyor.

Okey, prezervatif almaya utananlar için özel bir seri geliştirdi. Prezervatif ambalajlarını albüm görünümünde hazırlayan Okey, içerisinde CD yerine prezervatif sunduğu yeni kampanyasıyla ürünü almaktan utananların problemine son veriyor. Okey, 7 farklı ürünü için 7 farklı tasarımda albüm ve şarkı sözüyle raflarda yer alıyor.

EN OKEY ALBÜMLER MARKET RAFLARINDA

Okey, Rötar için “Ben Biraz Gecikeceğim İstanbul”, Okey Ritim için “Benim Sevdam 120 BPM”, Sıcak Temas için “İçi Beni Yakar Dışı Seni”, Tenn için “Tenn Uyumu”, Sımsıkı için “Sar Beni Sıkı Sıkı” Zero için ‘Sanki Yokmuş Gibi’ ürünleriyle market raflarında prezervatif almaktan utananları bekliyor.
 

Yayın tarihi: 24.09.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.