Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

L’OCCİTANE BEAUTY BOX GELİRİNİ UNICEF’E BAĞIŞLIYOR

L’Occitane Beauty Box gelirini UNICEF’e bağışlıyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.03.2018 - 11:19 | Son Güncelleme:

Güçlenmiş kız çocuklarının toplumları dönüştürebileceğine inanan UNICEF Türkiye’nin, “Bir kız çocuğuna yatırım yaptığınızda o çocuk yalnızca kendi yaşamını değiştirmekle kalmayacak, büyük olasılıkla ailesinin ve toplumun yaşamını da değiştirecektir” söylemine destek sağlamak üzere yola çıkan L’OCCITANE en sevilen ürünlerinden oluşan Beauty Box (Güzellik kutusu) setinden elde edilecek geliri UNICEF Türkiye’nin “Kız ve Erkek Çocuklar Arasında Eşitlik” programına bağışlama kararı aldı.

Hem içeriği, hem de ekonomisi herkese hitap edebilecek L’Occitane’ın Beauty Box'ı (Güzellik kutusu ) ile markanın “En cok tercih edilen” ürünlerini bir arada bulunabilecek. Günümüz koşullarında doğal ve organik ürün içerikleriyle aynı zamanda anlamlı bir hediye olarak da sunulabilecek Beauty Box, duyusal bitkilerin başkenti Provence’ın kadınlara adeta bir armağanı...

14 BİN KADINA EKONOMİK ÖZGÜRLÜK

2006 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne sosyal yardım çalışmalarıyla dikkat çekenL'Occitane Vakfının,en önemli misyonlarından biri de Birleşmiş Milletler Kadın Organizasyonu ile beraber kurduğu Burkina Faso’daki kadın kooperatifi.L’Occitane, Burkina Faso’lu kadınlara okuma-yazma öğreterek ve mikro krediler ile iş olanakları sağlayıp onları ekonomiye kazandırmanın yanı sıra, piyasanın üzerinde alım yaparak kadınların ekonomik hayatına da katkıda bulunuyor.11 kadınla başladığı bu projede günümüzde 14.000’den fazla kadın ekonomik özgürlüğüne kavuştu.

Beauty Box İçerik

Shea Hand Cream 10 ml
Organik Shea Butter 10 gr
Almond Shower Oil 35 ml
Shea Milk Soap 50 gr
Shea Lip Balm 2 gr
 

Yayın tarihi: 09.03.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.