Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KURUYAN CİLDİN TEK İHTİYACI “ATODERM CREAM”

Kuruyan cildin tek ihtiyacı “Atoderm Cream”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.03.2018 - 10:00 | Son Güncelleme:

Bioderma’nın, Atoderm Cream ile cildin temel ihtiyaçlarına dikkat çeken 3 farklı reklam filmi ekranlarda yerini aldı.

Bioderma Laboratuvarları tarafından kuru ciltler için geliştirilen Atoderm Cream, besleyici ve yeniden yapılandırıcı bileşenleri sayesinde cildin nemlendirilmesine, beslenmesine ve korunmasına yardımcı oluyor.

Günlük olarak temel ihtiyaçlarımıza en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Peki ya cildimizin temel ihtiyaçları için ne yapıyoruz? Nasıl ki susadığımızda suya, acıktığımızda yemeğe, üşüdüğümüzde kalın giyinmeye ihtiyaç duyuyorsak; cildimiz kuruduğunda da daha fazla neme ihtiyaç duyuyor. İnsan vücudunun temel ihtiyaçlarından yola çıkılarak hazırlanan üç filmlik TVC serisinde izleyiciye “Cildiniz kuruyunca ihtiyacınız olan Atoderm Cream’dir” mesajı veriliyor.

Atoderm Cream, içeriğindeki besleyici ve yeniden yapılandırıcı bileşenleri ve Skin ProtectTM kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda cildi dış etkenlere karşı koruyor. Formülündeki gliserin ve vazelin sayesinde soğuk havaların yıpratıcı etkisine karşı koruyucu bir etki sunuyor.

DONE Agency tarafından hazırlanan film, cilt ihtiyaçlarına yönelik bakımı başarılı bir şekilde işliyor.
 

Yayın tarihi: 15.03.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.