Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

"HAYALİNİ ARAYAN KADIN" RAFLARDA YERİNİ ALDI

"Hayalini Arayan Kadın" raflarda yerini aldı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.05.2018 - 19:54 | Son Güncelleme:

Mirza Tazegül tarafından kaleme alınan muhteşem bir roman

Gerçek orada tüm çıplaklıgıyla duruyor. Sırtımı dönüyorum ama beni terk etmiyor. Zeynep, Ege’nin bir kasabasında annesiyle birlikte yasayıp mutlu bir gelecegin hayalini kuran genç ve güzel bir kadındır.

Hayatı küçük beklentiler ve masum isteklerle akıp giderken, en yakınlarından biri, görüp görebilecegi en büyük acılardan birini yasatır ona.

Zeynep, günlerini kâbuslara hapseden bir karabasandan kaçıp yeni bir hayat özlemiyle Istanbul’a gider, fakat hayat onu burada da zorlu sınavlardan geçirmeye devam edecektir: cinayet, hapislik, kayıp bir oğlu bulma mücadelesiyle geçen yıllar… Kesisen hayatlar, ayrılan yollar, zorlu seçimler…

Hayalini Arayan Kadın, bir arayışın ve mücadelenin romanıdır… Bir kadının önce kötülükle, sonra kendisiyle savaşımı… Koyu bir karanlıktan çıkıp dünyaya uyanısı…

 “Hayatta problemler hep pusudadır. Bu problemler zayıf düştügümüzde domino taşı gibi ardı ardına üzerimize çöker. Fakat sevinçler ve mutluluklar öyle degildir, onları biz emekle kazanır, adeta sürükleyerek sıraya dizeriz.”

 

Yayın tarihi: 23.05.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.