Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYA MÜCEVHER SEKTÖRÜ 45. KEZ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR!

Dünya mücevher sektörü 45. kez İstanbul’da buluşuyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.10.2017 - 11:26 | Son Güncelleme:

Asya kıtasının en büyük fuar organizatörü UBM Asia’nınTürkiye ofisi UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen, dünyanın 5. büyük uluslararası mücevher fuarı Istanbul Jewelry Show, mücevher sektörü temsilcilerini 45. kez buluşturacak.

12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında CNR Expo’da (İstanbul Fuar Merkezi) yapılacak fuarda Uluslararası Alım Heyeti Programı kapsamında, mücevher sektörünün hedef ülkelerinden 1000’e yakın sektör profesyoneli de fuarda ağırlanacak.

Fuarda altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarının bulunduğu 800’ün üzerinde yerli ve yabancı mücevher firma ve markası yer alacak. Katılımcılar fuara özel ürün ve koleksiyonlarını, 85’i aşkın ülkeden gelecek 19.000’den fazla sektör profesyonelinin beğenisine sunacak.

Yayın tarihi: 04.10.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Bunlar alim gücü olarak beni cok a$ar ,ama son yillarin yükselen trendi tansanit ve kehribar takilari görmek isterdim, önemli bir etkinlikdir.Son yillarda Cin´de yükselen bir amber kehribar trendi nedeniyle $ua n altindan 10 kat daha degerli Baltic kehribari ve tansania dan cikan tansanit yeni elmasdir.Incide degi$meyen trend Uzakdogu kaynakli Sakoya ve Rus mücevher sektöründeki design harikalari.Istanbullu hanimlar icin güzel bir fuar .

04.10.2017 13:30:24 Leyla Artukoglu