Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLAR BEZ ÇANTALARI RENKLENDİRDİ

Cerebral Palsy’li çocuklar bez çantaları renklendirdi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.10.2019 - 11:19 | Son Güncelleme:

Allergan, her yıl olduğu gibi bu yıl da Dünya Cerebral Palsy gününe dikkat çekmek adına Cerebral Palsy Türkiye (Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı) iş birliği ile çocukların hayallerini resmettikleri bez çanta boyama etkinliği gerçekleştirdi.

Allergan, Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV) iş birliği ile Dünya Cerebral Palsy Gününe dikkat çekmek amacıyla bu yıl bez çanta boyama etkinliği düzenledi. Gönüllülerin Cerebral Palsy’nin yeşil renklerini giyerek destek verdiği projede çocuklar uçsuz bucaksız hayallerini bez çantaların üzerine boyayarak ne kadar renkli dünyalara sahip olduklarını gösterdi.

Bu güzel ellerden çıkan bez çantalar daha sonra firmanın genel merkezinin bulunduğu plazada kurulan stantta sergilendi. Ayrıca stant yanına konulan fotoboot’ta herkes “Yıldızım Olur musun?” diyerek paylaştığı fotoğraflarla çocuklara destek mesajları verdiler. Çocuklarla gerçekleştirilen boyama etkinliğinin yanı sıra firma çalışanlarıyla birlikte yeşil renginin tonlarının birleştiği bileklik atölyesi düzenledi. İlham veren konuşmalar bölümünde ise kendisi de Cerebral Palsy ile yaşayan ve birçok başarıya imza atmış Tuğba Erbilen Gültekin, yaşadığı süreci tüm içtenliğiyle katılımcılarla paylaştı.  

Yayın tarihi: 16.10.2019
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.