Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALİ BOZ’UN YENİ KİTAP HEYECANI

Ali Boz’un yeni kitap heyecanı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.05.2016 - 16:57 | Son Güncelleme:

Başarılı popçu Murat Boz’un ağabeyi ve menajeri Ali Boz "İçimizdeki Tapınak" adlı yeni kitabını okuyucular ile buluşturmanın heyecanını taşıyor.

GOA Yayınları etiketi ile yakın dostu Barış Özkırış ile birlikte yazdıkları ‘’İçimizdeki Tapınak’’ adlı ilk kişisel gelişim kitabını önceki gün Moda Deniz Kulübü’nde medya mensuplarına tanıtan Ali Boz, kitabın zengin içeriği, kurgusu ve geniş konu anlatımı ile klasikleşen kişisel gelişim kitaplarından farklı olduğunu dile getirdi.

Anne karnından başlayıp, yaşamı, ölümü ve ölüm ötesine kadarki süreci sorgulayan ikili, diyaloglarda mizaha da yer vererek okuyucuların kendi iç dünyalarına keyifli yolculuk yapmalarına vesile oluyor, bu minvalde kitap, modern Karagöz – Hacivat tadı da veriyor.

Ali Boz

Ali Boz geçtiğimiz senelerde ilk kitabı olan ‘’Validebağ Köşkü’’ nü yayınlamış ve TESYEV’in Büyük Resim albümünde proje sahibi olarak 1 şarkı ve 14 öyküsüyle adından söz ettirmişti. Ali Boz'u bu özel gününde Anne Nedret Boz ve baba Cafer Boz'da yanlız bırakmadı.

Yayın tarihi: 27.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.