Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SABİHA PAKTUNA KESKİN TUVALET EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİLER VERİYOR

Sabiha Paktuna Keskin Tuvalet Eğitimi Hakkında Bilgiler Veriyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.03.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

Tuvalet eğitimi hakkında ailelere öneriler...

Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin, sizden gelen mektupları önemli bilgiler vererek  tüm içtenliğiyle cevaplıyor. Bu haftaki konumuz ise tuvalet eğitimi. Sabiha Hanım, tuvalet eğitimine farklı bir açıdan yaklaşıyor ve ailelere bazı önerilerde bulunuyor.

Yayın tarihi: 15.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (24)

30 aylık bir kızım var ona hiç bişey demedim kendi kendine beze baybay diyeceğim dedi ve tuvalete gitmeye başladık gündüzleri hiç sorun yaşamıyoruz hep kendi söylüyor hiç de kaçırmadı ama gece uyanmıyor ben kaldırmak istesem de uyanmadan uykusunda tuvalete gidiyoruz yapıyor bi kaç gün kaldırdım alışsın diye ama gözlerini bile açmıyor kaldırmayıp bıraktığımda ise altına yapıyor bezmi bağlamalıyım yoksa uyandırmalımıyım uykusunu aldımı sabaha karşı farkedip çişini söylüyor ne yapsam bilemedim?

02.06.2011 22:49:59 arzu çakır

ben 24 yaşında bir anneyim.1,5 yaşında kayra adında bir oğlum var.ilk çoçuğum ve en çok tedirgin olduğum şeylerden biri de tuvalet eğitimi.ne olur bana kolay bişekilde oğlumu inciltmeden tuvalete allıştırmamda yardımcı olun lütfeen:))))

12.04.2011 14:35:58 meryem erdoğan
24 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER