Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUĞUNUZU DUDAKTAN ÖPMEYİN!

Çocuğunuzu dudaktan öpmeyin!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
Ramazan Şimşek’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

UZMANA SOR
 
 

18.07.2018 - 00:06 | Son Güncelleme:

"Çocuğumu dudağından öpmenin ona ne zararı olabilir ki" demeyin! Uzmanlar uyarıyor. Çocukluk döneminde yapılan bu hatalar onların cinsel hayatlarını etkiliyor.

Anne ve babaların çocuklarını dudağından öpmesi onların ileride bazı sorunlar yaşamasına yol açabiliyor. Nasıl mı?

Yayın tarihi: 18.07.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

Bu söylediklerinizin bilimsel bir dayanağı var mı? Yoksa kendi sosyolojik ortamınıza bağlı yaşadığınız hayatın dışavurum tabuları mı? Bebekleri dudaktan öpmenin mikrobik ve bağışıklık sistemi ile ilgili gerçeklerini göz ardı edip bunun hem cinsleri ile ilişki kurmasına yol açacağını söylemişsiniz. Şimdiye kadar okuduğum bilimsel makaleler ve akademik araştırmaların hiç birinde bu denli sığ ve cinsiyetçi bir yaklaşıma rastlamadım. Sizden daha bilimsel fikirler ve yazılar beklerim. Saygılarımla

18.07.2018 20:06:43 volkan aksoy

Degerli Hocam .Buna da katilmiyorum .Herkes kendi kendini tatmin eder, ne demek ya$itlarina cinsel istismar.Bu erojen bölge filan bunlar a$iri yani!Genital bölge evet öpülmemeli alt acarken .Lakin ne kadar cok sevgi ,ilgi o kadar özgüven o kadar saglikli birey ve zeka tabii..Devamli konu$un yataginda yatarken bile , üzerine egilip öpün, ok$ayin.

18.07.2018 19:36:04 leyla ar......