Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLAR KÖTÜLÜĞÜN DE NE DEMEK OLDUĞUNU BİLMELİ

Çocuklar Kötülüğün de Ne Demek Olduğunu Bilmeli
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.03.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

Beyaz Hoca, hayatın sadece iyiliklerden ibaret olmadığını kötülüklerin de yaşandığını anlatıyor.

Zekeriya Beyaz, çocuklarımızı her zaman el bebek gül bebek büyütemeyeceğimizi anlatıyor ve sözlerine şöyle devam ediyor:

"Çocuklarımıza bu dünyada sadece iyiliğin değil kötülüklerin de var olduğunu anlatmalıyız. Onların psikolojilerini bozmadan bazı kötülükleri göstermeliyiz ki onları tehlikelerden koruyabilelim. Çocuklarımızı tüm tehlikelere karşı uyaralım ve hayata güçlü bireyler hazırlayalım."

Yayın tarihi: 18.03.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (8)

dün ardanın bir arkadaşı geldi....ama kavga etmekten oynayamadılar...arda hiçbirşeyini paylaşmadı ve arkadaşına vurdu..ben çok üzüldüm....bencilmi yetiştiriyorum diye bir düşündüm..... peki okula gidince napcak...yada bir ortama girdiğinde... offfff::(((( evlatlarımızı el bebek gül bebek yetiştirmek yanlış hocam onlara dışarıyı....paylaşmayı anlatmalıyız..öğretmeliyiz.... yoksa dışlanan..güvensiz bireyelr olcaklar....

21.03.2011 16:29:01 sevgi şeker

konuşmayı bile bizden büyüklerinden öğreniyor çocuklar.. tabiki onlara neyi nasıl öğrettiğimiz önemli hemde cok önemli.. teşekkürler

19.03.2011 11:50:40 damla akdemir

güzel bir cümle kullanmıssın damla tebrıkler

20.03.2011 08:53:19 leyla altun
8 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER