Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUĞUNUZ YAPTIĞI RESİMDE NE ANLATIYOR?

Çocuğunuz yaptığı resimde ne anlatıyor?
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.11.2014 - 00:00 | Son Güncelleme:

Çocuk Sağlığı ve Eğitimi uzmanımız çocuklarınızın yaptığı resimleri yorumluyor.

Biz büyükler için konuşmak ne ise, resim yapmak da çocuklar için aynı anlatım ve ifade yoludur. Resim, çocuk için çok önemli bir simgesel anlatımdır, buluşları ve duygularıyla, yaratıcılığıyla birleştirdiği düşünce ve duygularını dışa aktardığı araçtır.

Siz de çocuğunuzun yaptığı resimlerde ne anlatmak istediğini anlamak, iç dünyalarında neler yaşadığından haberdar olmak için onun yaptığı resmin fotoğrafını bize gönderin, Çocuk Sağlığı ve Eğitimi uzmanımız Gülin Kayalı sizin için yorumlasın.

Fotoğrafları nasıl göndereceksiniz?

1- Çocuğunuzun yaptığı resmin fotoğrafını çekin.

2-  Fotoğrafı göndermek için bu linke tıklayın!

3-  Karşınıza çıkacak bu ekranda UZMANA SOR kutucuğunun içine uzmanın resmi doğru bir şekilde değerelendirebilmesi için çocuğunuzu tanıtan kısa not yazın.

 çocuk-resim 

4- "Gönder" butonuna bastıktan sonra ekrana gelen formdaki her bilgiyi eksiksiz olarak doldurun (çocuğun yaşı, cinsiyeti vb.) ve fotoğrafı yükleyerek sorunuzu gönderin.

    

5- Yüklediğiniz fotoğraf moderatörlerimiz tarafından incelendikten sonra uzmanımıza iletilecek ve uzmanımız fotoğrafı yorumlayınca üye olduğunuz mail adresine bildirim gelecektir.

Yayın tarihi: 24.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

link çalışmıyor.

27.11.2014 13:16:59 Handan Knbr