Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NESQUİK EN EĞLENCELİ KASE TASARIMINI ARIYOR!

Nesquik en eğlenceli kase tasarımını arıyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.11.2016 - 15:46 | Son Güncelleme:
REKLAMDIR

Çocukların hayal dünyasını geliştirmeyi hedefleyen Nesquik, anne bloggerlar ve çocukları ile Hassas Anne etkinlik merkezinde buluştu.

#eneglencelikase etkinliği aminekaburoglu.com, cocugumlaevdeyim.com, minikaynam.com, melekicmeli.com, ikicocukluhayat.com, hassasanne.com ve Nesquik marka ekibinin katılımıyla gerçekleşti. Çocuklar, anneleri ile birlikte keyifli zaman geçirdiler.

Çocuklar, Nesquik 700g paketlerinden çıkan Nesquik kaseleri üzerine anneleri ile birlikte tasarladıkları etiketleri yapıştırıp kendilerine özel kaseler oluşturdular.

Sizde çocuğunuzla beraber kendi eğlenceli Nesquik kasenizi tasarlayabilir ve Nesquik Facebook hesabı üzerinden yarışmaya katılabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için Nesquik 700 g paketinizden çıkan boyanabilir etiketi çocuğunuzla birlikte boyayıp, Nesquik kasesinin üzerine yapıştırarak fotoğraf çekmeniz yeterli! Çektiğiniz fotoğrafı Nesquik Facebook sayfasındaki yarışma post’unun altında paylaşın, en yaratıcı seçilen tasarım sizinki olsun, tasarımınız Nesquik paketlerinde yerini alsın! Ayrıca seçilen ilk 5 kase arasına girip, Samsung tablet kazanma şansını da yakalayabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve yarışmaya katılmak için tıklayın!

Yayın tarihi: 18.11.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.