Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENİ DOĞAN BEBEĞİN ANNE VE BABAYA ARMAĞANLARI!

Yeni doğan bebeğin anne ve babaya armağanları!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.10.2015 - 13:00 | Son Güncelleme:

Onun sayesinde birçok ilk ve mutluluk yaşayacaksınız.

Anne ve baba olacaklarını öğrenen çiftlerin tarifsiz mutlulukları bebeğin daha küçücükken ailesine verdiği en büyük armağanıdır. Bunların yanında anne ve babalar yeni doğan bebekleri sayesinde çeşitli ilkler ve mutluluklar yaşarlar. İşte, bunlardan bazıları...

İLK EMZİRME ANI

Bebeğinizi ilk emzirdiğinde bir canlıyı beslemenin verdiği mutluluğu tadacaksınız. Emzirmek belki de duygusal anlamda katı olan bir kadını yumuşacık bir insana dönüştürebilir.

Bebekten anne ve babaya armağanlar!

BEBEĞİNİZ İÇİN MUTFAĞA İLK GİRİŞ

Hayatınızda hiç mutfağa girmeyen erkekler vardır, siz de bu erkeklerdenseniz bebeğinizi doyurmak için kollarınızı sıvayıp, bebeğiniz sayesinde mutfakta küçük de olsa ilk deneyiminizi gerçekleştireceksiniz.

Bebekten anne ve babaya armağanlar!

BEBEĞİNİZLE OYUN VAKİTLERİ

Bebeğinizle oyun oynarken çocukluk zamanlarınıza geri döneceksiniz. 

Bebekten anne ve babaya armağanlar!

BİRLİKTE KEYİFLİ GEZİLER

iş dışında evden pek fazla çıkmıyorsanız bebeğiniz doğduktan sonra ona temiz hava aldırmak adına düzenli olarak parklarda, sokaklarda, yürüyüş alanlarında keyifli gezilere çıkacaksınız.

Bebekten anne ve babaya armağanlar!

DÜZENLİ VE MUTLU BİR HAYAT

Bebeğinizin doğumundan itibaren hayatınızı onun ihtiyaçlarına göre bir düzene oturtacaksınız. Bebeğinize bir oda hazırlayacaksınız, ilerideki hayatı için para biriktirmeye başlayacaksınız ve hatta bebekler için olan tüm mağazalar favoriniz olacak. Bizden söylemesi...

 Bebekten anne ve babaya armağanlar! 

İLK KELİMELERİNİ DUYACAKSINIZ

Her anne ve baba gibi siz de bebeğinizin ağzından çıkacak olan ilk kelimenin ne olduğunu merak edeceksiniz hatta aranızda yarışlar bile başlatabilirsiniz. İlk kelimesinin anne ya da baba mı olacağı düşüncesi sizi merak ettirirken, aynı zamanda size tarifi olmayan bir mutluluk verecek.

Bebekten anne ve babaya armağanlar!

SAĞLIKLI YEMEK DÜZENİ

Aldığı besinlerin yararlarının ve zararlarının bebeğinize geçeceğini biliyorsunuz. Bu sebeple sağlıklı bir yemek düzeni edineceksiniz, sağlığınızı sık sık kontrol ettireceksiniz ve zararlı alışkanlıklardan uzak duracaksınız.

Bebekten anne ve babaya armağanlar!

Yayın tarihi: 11.10.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
İDEAL BOY KİLO HESAPLAMA Bebeğinizin Bilgileri
Cinsiyeti:
Yaşı:
Boyu:
Kilosu: