Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SÜREKLİ TEKRARLANAN RÜYALAR NE ANLAMA GELİR?

Sürekli tekrarlanan rüyalar ne anlama gelir?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.06.2017 - 03:24 | Son Güncelleme:

Tekrarlanan rüyalar nelerin habercisi? Sürekli aynı rüyaları görüyorsanız bu neye yorumlanır? Bilinçaltınızın tekrarlanan rüyalar ile size anlatmak istediği bir şey olabilir mi?

‘Kendinizi sevin' diye başlıyor bütün telkinler. Altı boş olduğunda, yararını görmeniz çok uzun zaman alıyor.

İş hayatınız insanlara arkanızı dönerek geçtiyse; dünya acıyla boğuşurken siz bunları görmezlikten geldiyseniz; eşinizi aldatıp dostlarınıza yardım etmeyip tanıdıklarınıza yalan söylemekte hiçbir sakınca görmüyorsanız, kendinizde sevilecek hiçbir şey bulamazsınız.

TEKRARLANAN RÜYALAR NEYE İŞARET EDER?

Belki gündüz farkına varmazsınız ama hep bilirsiniz. Akşam rüyalarınızda sorgularsınız. İşte, sürekli tekrarlanan rüyalar, hayatımızda bir dönem yaşadığımız farkında olarak ya da olmayarak yüzleşmeye korktuğumuz olayların, kişilerin ya da davranışların bilinçaltından yukarı çıkartılmayı beklediğini işaret eden uyarı rüyalarıdır.

TEKRARLANAN RÜYALARDA GÖRDÜĞÜNÜZ KİŞİLERE DİKKAT!

Ruhun ve beynin hafiflemeye ihtiyacı olduğunu gösterir. Tekrarlanan rüyalarda gördüğünüz kişilere, objelere, yerlere ve diyaloglara dikkat edin. Bu rüyaların size verdiği bilgiyi, duyguyu ve düşünceyi iyi analiz edin. Siz gerekli mesajı alana kadar rüyalarınız size ulaşma çabalarını sürdürecektir. Rüyanızın ne demek istediğini anladığınız gün, o rüya düzenli ziyaretinden vazgeçer.

Uyarı rüyaları kişilere yol gösterir, gerçekle yüzleşmek, gereken dersi almak kişilerin özgür iradelerine kalmıştır.

Sevgi dolu işler yapmak, sevilecek insan olmak, evrendeki en önemli görevlerimizden biridir. Hepimize temiz bir geçmiş aydınlık bir gelecek sağlar.

Astrolog Niobe Aslı Temel

GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYALARI BİZE GÖNDERİN, YORUMCUMUZ SİZİN İÇİN YORUMLASIN!

Yayın tarihi: 20.06.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Kalabalık bir ortamdayız. Esi arkadaşlarım yeni arkadaşlarım hepsi ordalar. Çay ikram ediyorlar ama çayın içine tektaş yüzük atmamı söylüyorlar. Verdikleri tek taşı çayı içine atıyorum ve yüzük aniden yukarı çıkıyor. Hepsi birden sevinçle " dileğin kabul oluyor evleneceksin" diye söylenmeye başlıyorlar. Yakın arkadaşım da beni ordan alıp başka bi yere götürüyor. Babamla buluşup ormanlık alanlardan arabayla geçip yol bulmaya çalışıyoruz.Ana caddeye çıkıyoruz.

26.05.2016 11:23:21 günay köse