Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YILIN SON HAFTASINDA BURÇLAR

Yılın Son Haftasında Burçlar
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.12.2010 - 10:00 | Son Güncelleme:

Bakalım yılın son haftasında burçlar bize neler söylüyor?

Yılın son haftasına giriyoruz. 30 Aralık’ta Merkür’ün düzelmesi, etkilerini hissettirecek. İşlerin rayına girmesi ve hızlanması birkaç gün alacağından, aceleci ve telaşlı olmanın bir yararı yok. Mars ve Satürn tüm hafta kare açı yapıyor. Üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirirken kırıcı olmak yerine orta yolu bulmaya çalışalım. Yılbaşı alışverişlerinde değiştirme kartı istemeyi unutmayalım. Merkür, fikirleri değiştirebilir.

Koç: Kariyer evinizde yoğunlaşan gezegenler, başkaları üzerindeki imajınıza oldukça önem vereceğinizi gösteriyor. Yaptığınız atılımların herkes tarafından takdir edilmesini istiyorsunuz. Bunun için çalışmalarınızı yılmadan devam ettirin ve gelecek haftayı bekleyin. Sevgiliniz, eşiniz veya çok yakın çalışma arkadaşlarınız sizden hassasiyet bekliyor. Hafta sonu neşeniz yerinde, enerjik ve gelişiminizi artıracak aktiviteler içine girebilirsiniz.

Boğa: Hafta başında, sevgiliniz üzerinize düşüyor olabilir, bu hafta romantik ve aşk dolu görünüyor. Varsa çocuklarla ilgili hafta başında verimli çalışmalar içine girebilir, onlarla ilgili güzel haberler duyabilirsiniz. Sizi mutlu edecekler. Bu hafta günlük işleriniz biraz daha fazla özen istiyor. İşyerinde herkesin doğru iletişim kurmasını ve iyi geçinmesini sağlarsanız birçok problemin üstesinden gelmiş olursunuz.

İkizler: Bu hafta, aşk, flörtler, tatil ve çocuklarla ilgili olan 5. evinize özen göstermeniz yerinde olabilir. Bu alanlarda sorumluluklar ön plana çıkıyor. Tüm bu konuların yanında, yazarlık gibi bir yeteneğiniz var ise bu hafta, zoru başarıp güzel bir eser ortaya koyabilmeniz mümkün. Spekülatif her türlü konu için gelecek haftayı bekleyin. Hafta sonuna doğru tüm gökyüzü size tam destek vermeye başlıyor.

Yengeç: İster arkadaşlarla, ister ailenizle, isterse sevgilinizle baş başa olun, yılbaşı gecesi sizin için sevgi dolu geçecek. Bu geceyi en iyi şekilde değerlendirmek için önceden planlar yapmak yerine kendinizi akışa bırakabilirsiniz. Sevgiliniz veya yakın arkadaşlarınız ile aileniz arasında iyi bir denge kurmanız sizi rahatlatacaktır. Evinizle daha fazla ilgilenmenizin uygun olduğu bir dönemden geçiyorsunuz.

Aslan: Bu hafta biraz kendinizi konsantre ederek, yakın çevrenize faydalı pek çok iş yapabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla birlikte pek çok iş gerçekleşebilir. Günlük işlerinizde çok hareketlisiniz. Kimse çalışmalarımı fark etmiyor diye düşünmeyin. Birkaç hafta sonra yaptıklarınız büyük beğeni toplayacak. Sağlığınıza şimdi özen gösterirseniz, önümüzdeki aylarda çok daha enerjik olacaksınız.

Başak: Hafta başında, sizin yeteneklerinizi gösterebileceğiniz, keskin zekanızı, ayrıntılarla ortaya koyabileceğiniz görüşmeler sizi bekliyor. Hareketlilik söz konusu olduğundan direncinizi artıracak vitaminlerden almanızda fayda olabilir. Bu hafta maddi birikimlerinizi, uyumlu olmak adına eğlenceye ve hobilerinize harcama olasılığınız var. Yılbaşı hediyeleri konusunda cömert davranıyorsunuz. Yılbaşı gecesi, romantik bir ortamı karşınızda bulabilirsiniz. Keyfini çıkarın.

Terazi: Ailenize uyum göstermek ya da kendi bağımsızlığınızı ortaya koymak arasında gidip geliyorsunuz. Hafta sonundan itibaren keyfiniz yerine geliyor. İyimserliğinizi korursanız, ortaya çok güzel sonuçlar çıkabilir. Taşınmayı veya evle ilgili bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız 4 Ocak sonrasını beklemeniz uygun olur. Olgunlaşıyorsunuz. Kendi renginizi keşfedin ve bunun keyfini çıkarın.

Akrep: Venüs’ün halen burcunuzda olması, yılın son haftasına olumlu girmenizi sağlıyor. Çekiciliğiniz üzerinizde, özellikle yılbaşı akşamı! Bu yılbaşını iyi değerlendirin ve şimdiden bakım ve giyim konusunda harekete geçin. Yakın çevrenizle ilgileniyorsunuz. Kardeşleriniz ve arkadaşlarınızın işlerinin yoluna girmesi, sizin desteğinizle hız kazanabilir. Milli Piyango bileti mutlaka alın. Bu hafta oldukça şanslısınız.

Yay: Tutulma sonrası gelişen olayların etkisi haftanın ilk günlerinde başka bir dalga şeklinde karşınıza çıkıyor. Aslında her şey istediğiniz yönde ama düşündüğünüzden hızlı ilerliyor. Hafta başında daha sorgulayıcı bir yapıda, işlerinizin hatasız ilerlemesini sağlayacaksınız. Dostlarınız veya içinde bulunduğunuz mesleki grup ve dernekler, maddi taleplerde bulunabilirler. Başkalarına aktaracağınız para konusunda kesin tutarı 31 Aralık sonrası belirlemeniz daha sağlam olacaktır. Hiçbir konuda söz vermemeye bakın.

Oğlak: Başarılarınızı bir bir ortaya koymaya başladınız. Hareketli, yoğun günler. Yoruluyor da olabilirsiniz ancak kökten bir değişim yaşadığınıza inanın. Bu değişim sizin uzun yıllar sürüp gidecek güçlü duruşunuza etki edecek. 4 Ocak Güneş tutulması öncesi, bu hafta sakin kalmaya bakın. İtibarınızı yükseltecek fırsatlar söz konusu ancak bu hafta risk almadan ilerleyin. Herkes üzerinde olumlu izlenim bırakmaya gayret edin.

Kova: Yılbaşı gününe yakın maddi kazanımlarınızla ilgili güzel sürprizler var. Alacağınız prim çok yüksek olabilir. Yılbaşını ailenizle veya eşinizle evde baş başa geçirmek sizi çok mutlu edebilir. Şu anda olan bitenler çok tekdüze görünse de 2011 ilk yarısında hayatınız çok hareketleniyor. Bu haftayı sakin geçirmenizde fayda var. Sağlığınız konusunda temkinli olun, check up imkanlarını değerlendirin.

Balık: İdeallerinizle ilgili hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsunuz. Aklınızda keyifle yapılacak pek çok düşünce var. Diğer taraftan eşiniz veya sevgilinizle ortaklaşa paylaşımlarınız ile idealleriniz arasında bir denge kurmanız gerekecek. Her iki taraf da sizden ilgi bekliyor. Projeleriniz ve tanınırlığınızla ilgili gelişmeler sizi mutlu etmeye devam ediyor. Yılbaşı akşamı sosyal ortamlara katılabilir, çok eğlenebilirsiniz. Diğer yandan baş başa romantik bir ortam fırsatınız varsa kaçırmayın.

Binnur Zaimler

Yayın tarihi: 27.12.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Bir terazi olarak iyimserliğimi korumam pek zor olmayacak sanırım:)

27.12.2010 10:16:04 Selin Kalaycı