Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YENGEÇ 2016 YILLIK BURÇ YORUMLARI

Yengeç 2016 yıllık burç yorumları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.12.2015 - 16:35 | Son Güncelleme:

2016 yılında burcunuzu neler bekliyor? Bu yıl aşk ve iş hayatınızdaki gelişmeler neler? İşte, Astrolog Niobe Aslı Temel’den 2016 yılı Yengeç burcu yorumu...

Sevgili Yengeç’ler, 2016 bir ihtimal evliliğe adım atma fırsatı olabilir sizin için. Ancak aşk hayatınız ile ilgili sabırlı ve anlayışlı olmanızda yarar var. Aksi takdirde, kaybeden siz olabilirsiniz. Bu yıl, çalışkan Yengeç burçları terfi alma şansını bulabilir ya da iş nedeniyle sık sık seyahat edebilirler. Öğrenci Yengeç’ler yılın genelinde kendileri için parlak bir geleceğin temellerini atabilirler.

KARİYER FIRSATI

Eğitmen Satürn, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da kendinize önemli dersler çıkarmanıza yardımcı olabilir. İş hayatınıza ve sağlığınıza eğilmeniz gerekiyor. Sorumluluklarınızı ve görevlerinizi ihmal etmeniz durumunda zorluklar yaşanabilir. Mesleğinizi ya da işinizi sorgulayabileceğiniz bir yıldasınız sevgili Yengeç’ler. Mart, Mayıs, Ağustos ve Eylül dönemlerinde özellikle yöneticileriniz ile uyumu yakalayabilmek için gayret göstermelisiniz. Anlık gelişmeleri kariyerinizde veya ait olduğunuz topluluklarda değişiklik yapmak için fırsata dönüştürebilirsiniz. Kendinizi kanıtlamak isteyeceğiniz bir yıl sizi bekliyor.

Eylül ayının ikinci haftasına kadar şans gezegeni Jüpiter, sizin için yazılı sözlü iletişim, yayıncılık, medya, halkla ilişkiler, eğitim, satış, pazarlama, fikirleriniz, akrabalar, komşular ve kısa mesafeli seyahatler başlıklarını temsil eden 3. evinizi koruma altına alacak ve bu başlıklarda size türlü fırsat ve olanak tanıyacak. Bu süreçte kendinizi her zamankinden çok daha iyi ifade edebilir, iletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, yeni şeyler öğrenme fırsatını bulabilirsiniz. Yakın çevrenizden ya da akrabalarınızdan güzel haberler alabilirsiniz. Öte yandan bu kişilerle olan ilişkilerinizi iyileştirebilir, geçmişte yaşanan bir kırgınlık ya da dargınlık varsa onarabilirsiniz. Satış, pazarlama, yayıncılık, internet, ticaret, iletişim, yazarlık, insan kaynakları, danışmanlık, yazılım mühendisliği, halkla ilişkiler ya da eğitim alanlarında çalışan Yengeç burçları bu alanlarda başarı elde edebilir hatta önemli ölçüde ilerleme kaydedebilir. Daha fazla öğrenmek ve öğretmek isteyeceğiniz, hatta kendi alanınızı yaratmaya yönelik çalışmalar içine gireceğiniz bir yıl olabilir.

YUVA KURMANIN TAM SIRASI

Eylül ayının ikinci haftasından sonra burç değiştirecek olan şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter, 13 ay boyunca, yaşadığınız evi ve ailenizi koruma altına alıyor. Evinizi yenileyebilir, taşınabilir, yeni bir ev sahibi olabilir ya da eviniz için iyi bir kiracı bulabilirsiniz. Hatta arabanız yoksa bir araba sahibi bile olabilirsiniz.

Aile bireyleri için olumlu gelişmeler gündeme gelebilir veya evlenme niyetiniz varsa, bu tarihten itibaren 13 ay boyunca şansınızı bu yönde kullanabilirsiniz.

BEKLENMEDİK İLİŞKİLER

Ocak, Şubat, Haziran ve Temmuz aylarıyla Nisan ile Ekim’in son haftasında hem işte hem de aşkta şanslı bir süreç. Alışılmadık ilişkiler ya da farklı kişilerle temas kurabileceğiniz bir yıldasınız. Fakat evlilikler ya da uzun zamandır devam eden ilişkiler için bu yıl da dikkatli ve özenli olunması gerekiyor.

Mart ayı içerisinde, akrabalarınızı, kimi zamansa yakın arkadaşlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Uzun mesafeli yolculukların sizi rahatsız edeceği bir gerçek, üstelik uzaktaki bir tanıdığınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir, sizin veya çocuğunuzun eğitimi epey zamanınızı alabilir.

Eylül ayında seyahat planlarınızda birtakım köklü değişiklikler olabilir. Biletinizin tarihini ya da rotanızı tamamen değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Zamanlamanızı doğru planlamanız ve bu planlamaya da ayak uydurmanız gereken bir dönem Sevgili Yengeç’ler.

ÖNEMLİ TARİHLER

Sevgili Yengeç’ler aşağıdaki tarihleri dikkate alırken, +/- bir ay açıklamasını özellikle dikkate almanızı rica ediyorum.

Mart ayı (+/- 1 ay) civarında, fiziki veya metafiziksel seyahatlere açık bir aydasınız. Uzun mesafeli yolculuklar yapabilir, farklı dünyalara, farklı kültür ve felsefelere ilgi duyabilirsiniz.

Ay genelinde hassasiyetiniz yüksek olabilir. Elinizden geldiğince rahatlatıcı aktivitelere zaman ayırmanızda ve ani tepkiler vermekten kaçınmanızda fayda var.

Sağlığınızı ihmal etmemeli, hatta düzenli olarak kontrol ettirmelisiniz.

Evinizi, ailenizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren olaylarda yoğun bir dönem olabilir. Sevdiğiniz bir kişiyle önemli bir kırılma ya da dönüm noktası yaşamanız olası.

16 Nisan-28 Mayıs aralığında, enerjiniz düşebilir veya iş hayatınızda istediğiniz performansı yakalayamayabilirsiniz.

Ağustos ayı civarında, maddi konular, alacak verecek gibi başlıklar da gündeminizde olabilir.

Eylül ayı (+/- 1 ay) civarında, birtakım kişisel yeteneklerinizi paraya çevirebileceğiniz, halkla ilişkiler, medya veya sosyal medya alanlarında potansiyelinizi gösterebileceğiniz günler olabilir. Mart ayında başladığınız işlerin neticeleri yüzünü gösterebilir veya bir türlü çıkamadığınız seyahatlerinizi yeniden planlayabilirsiniz.

Sevgili Yengeç’ler hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu, keyifli, sağlıklı bir yıl diliyorum. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

ÖNEMLİ NOT: Yükselen burcunuzun yıllık yorumunu da mutlaka okumalısınız.

Yayın tarihi: 25.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.