Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

VENÜS KOVA BURCUNDA

Venüs Kova Burcunda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
28.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Bu hafta sonlandırma ve bitirme enerjisi içindeyiz.

Bu hafta sonlandırma ve bitirme enerjisi içindeyiz. Cuma akşamı gerçekleşecek Balık burcunda yeni aya kadar fazlalıklardan arınalım. Venüs Kova burcuna girerek, dostlukların pekişeceğini, arkadaşlarımızla bol bol sosyalleşeceğimizi söylüyor. Hafta başındaki sert gökyüzü bize sorumluluklarımızı hatırlatacak görünüyor.

(Özellikle yükselen burcunuzu okuyun.)

Koç:Hafta başında, tüm dengeler, korumanız, ev, kariyer ve sevgili üçgenini uyumlu şekilde yürütmeniz önemli. İsteklerinizi artık ertelemek istemiyorsunuz ama sizi bağlayan bir çok konu ayağınıza dolanıyor. Biraz daha bekleyin ve olayları takip edin. Bu hafta iş ve özel hayatınızdaki ilişkilere yoğunlaşmanız sizi ruhen rahatlatacak. Aranızın pek iyi olmadığı kişilere olan kızgınlığınızı sevgiye dönüştürmenin yollarını arayın, en azından nötr olmaya çalışın.

Boğa:Bu hafta Venüs kariyer, itibar alanına uyum, barış, güzellik ve sosyallik verecektir. Çok büyük bir terfi olmasa bile, projeleriniz beğeni toplayacak. Kadın bir yöneticiden destek alma ihtimali, Venüs sayesinde artıyor. Cuma gününe kadar bazı dostlarınızla kadersel olarak yollar ayrılabilir. Ancak yeni gruplarla tanışmanın zamanı da yaklaşıyor. Eğer ilişkiniz yürümüyorsa, bu hafta belki son nokta kendiliğinden koyulacak. Hafta sonundan itibaren yeni biri ortaya çıkacak görünüyor.

İkizler:Kariyer değişikliği düşünüyorsanız, bu hafta mevcut işinizden ayrılmanın vaktidir diyebiliriz. Bazı projeler veya görevler bu hafta tamamlanabilir. İş başvuruları için mutlaka hafta sonunu beklemenizde fayda var. Venüs, bir ay boyunca yut dışı seyahatler, medya, yüksek öğrenim ve yabancılarla ilişkilerin gündeme geleceğini söylüyor. Tüm bu konularla ilgili her şey yolunda gidecek ve güzel gelişmeler gerçekleşecek. Hafta başında, varsa çocuklarla ilgili sorumluluklarınızı tek başınıza yerine getirmek yerine, çevrenizdekilerle paylaşın.

Yengeç:Haftaya hızlı, biraz da telaşlı başlayabilirsiniz. Her şeyi rayına koymak için endişeyi ve aceleciliği bir kenara bırakın. Hafta sonuna doğru oldukça rahatlıyorsunuz. İnanç sistemleri, farklı felsefelerle ilgilenmenin tam zamanı. Hafta sonundan itibaren size destek çıkan üst seviyede kişiler, yeni ufuklara yelken açmanızı sağlayabilir. Kabuğunuzdan sıyrılın ve kendinizi ön plana çıkarın. Venüs, eşiniz veya yakın çalışma arkadaşınızla ortak paylaşımlarınızı artıracak.

Aslan:Evliyseniz, eşinizle ortaklaşa yaptığınız yatırımları sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bir şey satmak ve elden çıkarmak için doğru bir haftaya giriyorsunuz. Temasta olduğunuz aracı kurum ve bankalardan memnun değilseniz, bu hafta değiştirmeniz için uygun bir dönem. Eğer yalnızsanız, Venüs’ün Kova burcuna geçmesi, bir ay boyunca karşınıza yeni birinin çıkacağını işaret ediyor. Özel ve iş hayatınızda, ilişkilerde daha uyumlu ve size keyif veren dostluklar kurmanız mümkün. Üzerinde çalıştığınız projelerinizi başkalarına göstermeniz için yeni fırsatlar oluşuyor, beğeni kazanabilirsiniz.

Başak:Karşıt burcunuzda toplanan gezegenleri yeni ilişkilerin başlayacağını gösteriyor. Yakın çalışma arkadaşlarınızda veya ortaklarınızda değişiklikler söz konusu olabilir. Mars’ın ve Merkür’ün karşıt burcunuzda yer alması, ısrarlı ve biraz da sorgulayıcı kişilerin etrafınızda olacağını da işaret ediyor. Onların fikir ve hayat görüşlerinden yararlanmaya çalışın. Venüs ise sağlık evinizde. Hastalıklardan korunduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Ofisinizi güzelleştirmek, günlük hayatınızı daha sosyal yaşamak için değişiklikler yapın.

Terazi:Hafta başında, ev, her şeyden ağır basacak görünüyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, Venüs’ün çocuklar evine geçmesi ile varsa çocuğunuz ile olan ilişkilerinizin rahatlayacağını göreceksiniz. Onunla ilgili beklediğiniz güzel gelişmeler bu dönemde gerçekleşebilir. Yalnızsanız, Venüs bir ay boyunca size yeni bir aşk verecek veya mevcut ilişkinizde güzel zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Venüs sayesinde, kendinizi ortaya koyarak önemli sunuşlar yapmanız, estetik ve yaratıcılığı birleştirerek başarı kazanmanız mümkün.

Akrep:Venüs, ev ve aile alanınıza geçerken evinizi güzelleştirmeyi düşünmelisiniz. Belki de yeni taşındınız veya tadilat yaptınız. Şimdi estetik ve güzelliği düşünmenin zamanı. Yeni ve lüks birkaç eşya evinize hareket getirebilir. Venüs, kova burcunda olduğundan, daha teknolojik ve modern ürünler ön plana çıkacaktır. Bu hafta duygusal ilişkilerinizde kopmalar sözkonusu olabilir. Eğer yürümeyen bir ilişkiniz varsa, ipleri koparmak perşembe ve cuma günleri daha çok mümkün olacaktır. Algılarınız çok açık, yaratıcılık gerektiren konulara odaklanabilirsiniz.

Yay:  Evinizde bu hafta yapacağınız detoks, tüm sene yapılacak temizliklere bedel olabilir. Kullanmadığınız ne varsa çıkarıp atın, evin rahatlamasını sağlayın.Hafta sonundan itibaren evle ve aile ile ilgili yenibir dönem başlıyor. Hafta başında maddi birikimlerinize odaklanmanız, kazancınızı artırabilir. Venüs, Kova burcuna geçiyor. Bir ay boyunca yazı yazma, arkadaşlarınızla kısa geziler ve öğrenme açlığınızı gidermek için katılacağınız seminerler sizi çok mutlu edebilir.

Oğlak:Hafta başında, güçlü ve otoriter yapınız, çevrenizdeki olayları ele alıp organize etmenize yardımcı olacak. Bir yanda aşırı duyarlı kişiler, diğer tarafta ise sadece kendini düşünenler olabilir. Sizin pratik ve sistemli düşünce tarzınız işleri yoluna koyabilir. Venüs, maddi birikimlerinizin artmasını sağlayacak. Bir ay boyunca para yönetimine önem verirseniz fırsatları daha kolay yakalarsınız. Kardeşler ve yakın çevrenizdekilerin hayatında bazı değişiklikler olabilir. Kayıp gibi görünen olaylar, aslında gelecek hafta yerini yeni gelişmelere bırakacak.

Kova:Burcunuza geçen Venüs, size uyum, barış, ikna gücü ve çekicilik verecek. Venüs sayesinde, herkesin size yakınlaştığını ve güzelliğinizin arttığını farkedebilirsiniz. İş ve özel hayatınızda, ilişkilerinizi geliştirmek için yılın en uygun dönemi başlıyor. Bol bol fotoğraf çektirin ve sosyal toplantıların hiçbirini geri çevirmeyin. Maddi anlamda ufak kayıpları bu hafta yaşamanız mümkün görünse de, gelecek haftadan itibaren yeni kazanç kapıları açılıyor. Balık burcunda yeni ay, aynı zamanda becerilerinize yatırım yapabileceğiniz bir dönemi işaret etmekte.

Balık:Yavaş yavaş ön plana çıktığınızı hissediyorsunuz. Uzun zamadır beklediğiniz gelişmelere çok yaklaştığınızı söyleyebiliriz. Cuma akşamı burcunuzda oluşacak yeni ay sonrasında, pek çok atılım yapmanız doğal. Kendinizi korku ve endişelerle durdurmaya çalışmayın. İçinizden geldiği gibi olayların akmasına izin verin. Bu hafta ise, pek çok konu ve ilişiki hayatınızdan kayıp gidebilir. Bir detoks haftası yaşadığınızı düşünün. Perşembe ve cuma günleri, meditasyon, parfümlü ılık banyolar ve rahatlamak önemli. Her olayı, herkesi ve kendinizi bağışlayın.

Binnur Zaimler

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 28.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

güzel şeyler söylüyorsunuz

17.03.2011 10:46:05 yasemin kaya

sizi okumaktan büyük keyif alıyorum çünkü hep bana güzel şeyler söylüyorsunuz :))sevgiler