Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

VENÜS İLE MERKÜR EL ELE…

Venüs ile Merkür  El Ele…
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.11.2010 - 11:15 | Son Güncelleme:

Gezegenlerin bu haftaki hareketleri bizleri nasıl etkileyecek?

29 Kasım- 5 Aralık tarihleri arasında Venüs ve Merkür birbirlerine destek veren ve kışkırtan açılar içinde paslaşacaklar. Bakalım gezegenlerin bu haftaki hareketleri bizleri nasıl etkileyecek? Binnur Zaimler'den bu haftanın burç yorumları...

(Yükselen burcunuza göre de okuyun.)

Koç: Kendinizi nasıl konumlandırdığınız insanların sizi nasıl tanıdığı ile orantılıdır. Bu hafta büyük işlerin size geldiği ve teklif edildiğini görebilirsiniz. Kendinize sınır koymayın, yetenekleriniz konusunda kuşkuya kapılmayın. İlişkilerde ve kariyer hayatında yeni başlayan ve daha şekillenmemiş, küçük gibi görünen her şeyi yeşertebilirsiniz. Sevgiliniz varsa her an sizinle olmak isteyebilir. Karşınıza çıkacak, muhtemelen kadın olan bir uzmanın danışmanlığı size çok para kazandırabilir.

Boğa: Sevgilinizin beklentileri ve ısrarcı tavrı sonucunda nihayet net kararlar alacaksınız. Yurt dışı, yabancılar veya otorite figürleri ile sıkı bağlar kurarak gerçekçi anlaşmalar içine giriyorsunuz. Hafta başında çocuklara ait konularda yapmanız gereken işler rayına oturuyor. Siz pratik yollar bulduğunuzda olaylar kendiliğinden düzelecek.

İkizler: Çok kişiyle muhatap oluyor, her nabza ayrı şerbet veriyorsunuz. Aynı anda bir çok şeyi koordine etme yeteneğinize dayanarak eşzamanlı gideceksiniz. Aile, iş, büyükler, yöneticileriniz, hepsi de bu aralar talepkarlar. Nefes egsersizleri yapın ya da sadece akışta ve dengede olduğunuzu kendinize tekrarlayın. Eşiniz veya sevgilinizle ayakları yere basan ve uzun döneme yayılacak planlar yapabilirsiniz.

Yengeç: Hafta başında kardeşlerinizden veya yakın arkadaşlarınızdan bolca haber alıyorsunuz. Destek alabilir ya da siz onlara her zamanki gibi yardımcı olabilirsiniz. Varsa çocuklarınızla çok daha içli dışlı olacağınız bir döneme girdiniz. Hafta ortasından itibaren hayatınıza giren yeni insanlar özel hayatınızda veya iş hayatınızda size yepyeni kapılar açacak. Sizden yaşça küçük olabilecek bu kişiler sizin gelecek planlarınızı onları da katarak yapmanızı sağlayacak. Hoş biri ile tanışmanız büyük olasılık görünüyor.

Aslan: Evinizde sıcak, sevgi dolu bir ortam bu hafta sizi etkiliyor. Ailenizle bağlarınızın giderek artması, sizi dış dünyada da çok daha kuvvetli kılıyor. Eşinizle beraber ortaklaşa kullanabileceğiniz lüks bir eşya almanın tam zamanı. İşyerinde size bağlı yeni kişiler ve yeni projeler önemli aşamalar kaydetmenizi sağlayacak. Kardeşler ve yakın arkadaşlarla ilgili çözmeniz gereken konuları hafta ortasında ele alın. İkna ederek ve ılımlı davranarak yakın çevrenizdeki gerginliği yumuşatabilirsiniz. Sağlık konuları gündeme gelebilir. Kalsiyum almanın faydası olabilir.

Başak: Haftaya en hızlı başlayan sizsiniz. Kadın komşularınız, kardeşleriniz ve arkadaşlarınızdan sevgi ve destek görerek rahatlayacaksınız. Her işin iyi tarafını görmeye çalışın. Varsa çocuklarınız veya flörtlerinizle ilgili çok yeni gelişmeler olabilir. Bu hafta başlayacağınız bir proje çok büyük otoriteler tarafında ileride beğenilecek. Başladığınız ve severek yaptığınız konular mükemmel sonuç verecek ancak acele etmeyin.

Terazi: Tam "Düzenimi oturttum, artık rahatım" derken ufak şeyler sizi rahatsız etmeye devam ediyor. Hafta ortasında aklınız biraz aile içi konulara kayacak. Aile içinde, ev ile bağlantılı bazı kararlar alınıyor. Bu kararlar size fazla soğuk, resmi ve katı gelse de aslında bir çok şey böylece yola girecek. Evinize yeni gelen bir kişi hafta ortasından itibaren aslında sizin gerçek konularla yüzleşmenizde size çok yardımcı olacak.

Akrep: Bu hafta güzelliğiniz üzerinizde. Profesyonel bir fotoğrafçıya resminizi çektirin, elde etmek istediklerinizin her yerde karşısına çıkıp kendinizi gösterin. Kısa seyahatler size işle ilgili büyük açılımlar getirebilir. Yeni bir kursa veya yazmaya başlayabilirsiniz. Aslında neden para veya iş konularında yazmayasınız? Attığınız bu adımlar size yeni ufuklar açacaktır.

Yay: Gelecek haftaya hazırlanıyorsunuz. Hayatınız çok hareketlendi, evet ama bu daha başlangıç. Büyük adımlarınızı Pazar günü oluşacak yeni aydan sonraki iki güne saklayın. Şimdi her şeyi yazıp çizerek işe başlayın, laf uçar yazı kalır. Hafta başındaki ufak aksaklıkları dert etmeyin ama hafife de almayın. Yeniaydan önce ‘yapılması gereken günlük işler’ listesini temizleyin.

Oğlak: Söz sizde, artık konuşmaya başlıyorsunuz. Gezegenlerin yaptığı olumlu açılar sayesinde, özel ve iş hayatınızda büyük hareket var. Her şey yeni. Siz kendinden emin bir şekilde her fırsatın üzerine giderek ilerleyin. Bambaşka biri olma yolunda hızla ilerliyorsunuz. Güçlü kimliğiniz ile arkadaşlar ve iş dünyası içinde rağbet görebilirsiniz.

Kova: Kendi kendinize konuştuğunuz, iç dünyanızın hareketli olduğu günler yaşıyorsunuz. Arkadaşlarınızdan aldığınız iyimser ve hayatı hafife alan etki ile rahatlayabilir, gereksiz korkularınızdan uzaklaşabilirsiniz. Yaşça ve mevkice büyük olan birileri size desteğe devam ediyor. Varsa çocuklarınıza haftanın ilk günleri yardım etmeniz ve onları rahatlatmanız gerekebilir. Aşk hayatınızda küçük şeylerle mutlu olmaya bakın.

Balık: İdeallerinizin görünür hale geldiğini görmek sizi sevindiriyor. Yapmış olduğunuz çalışmalar, hafta başında hızlıca gözden geçirilecek. Hem işe yarar hem de orijinal olmak hoşunuza gidiyor. Hayatınıza yurt dışı bağlantılı biri girebilir. Medya, üniversiteler, yurt dışı konularında şanslısınız. Hafta sonu iyi dinlenin, gelecek haftaya zımba gibi olun.

Binnur Zaimler

Yayın tarihi: 29.11.2010
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.