Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TARKAN’IN KIZI LİYA’NIN DOĞUM HARİTASI

Tarkan’ın kızı Liya’nın doğum haritası
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.08.2018 - 10:05 | Son Güncelleme:

Doğum haritaları astrolojinin en temel unsuru... “Astroloji haritalarıyla yapılan analizler sayesinde ebeveynler çocuklarının karakterleri konusunda bilgi sahibi olabiliyor” diyen Astrolog Aygül Aydın, Tarkan’ın kızı Liya’nın doğum haritasını yorumladı. Ünlü astrolog, doğum haritalarına bakarak çocukların yetenekleri ve potansiyellerinin keşfedilebileceğinin altını çizdi, ailelerle çok önemli bilgiler paylaştı.

Megastar olarak anılan ünlü şarkıcı Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu’nun kızları Liya 12 Temmuz’da dünyaya gelmişti.

Megastar, babalık sevincini sosyal medyadan bu sözlerle duyurmuştu:

"Kızımız “Liya” dünyaya geldi :) Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çooook güzel duygular içindeyiz..." 

2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine giren Tarkan, baba olacağını Şubat ayında sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile duyurmuştu. Tarkan mutlu haberi verdiği videosunda; "Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de her gün soruyorlar; 'Doğru mu, değil mi?' 'Değil' desek de inanmıyorlar, 'Yok öyle bir şey' desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru, baba oluyorum. Doğru. Çok mutluyum. Paylaşmak istedim sizlerle de."

Aygün Aydın, Tarkan’ın kızı Liya’nın doğum haritasını yorumluyor...

Yayın tarihi: 15.08.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.